Hľadajte pracovné príležitosti

Vizuál

Vizuálne oddelenie (Visual Department) spája viacero funkcií v snahe čo najviac umocniť zážitok z nákupu v predajniach prostredníctvom vizuálne inšpirujúcej prezentácie našich modelov a kampaní.

Zabezpečujeme, aby naše kolekcie vyzerali čo najlepšie - prostredníctvom výrazných kampaní, cez optimalizáciu prezentácie nášho tovaru v rámci predajne a vytváraním nápaditých výkladov.

Oddelenie v súčasnosti zamestnáva 80 kreatívnych umelcov na rôznych pozíciách - ako sú aranžéri (Creators), návrhári (Stylists) a projektoví manažéri (Project Managers).

Vizuálne oddelenie (Visual Department) tvorí päť tímov z rôznych oblastí a expertíz, ktoré spolupracujú v snahe dosiahnuť čo najlepšie výsledky!

  • Tím vizuálnej prezentácie a stylingu (Presentation & Styling Team) - úzko spolupracuje s oddelením nákupu (Buying Office) v snahe optimalizovať prezentáciu a styling. Tento tím určuje globálne vizuálne smernice a pracuje súbežne na súčasných kolekciách a budúcich kampaniach.
  • Tím návrhu výkladov (Window Design Team) - tento tím zodpovedá za vytváranie čo najlepšej prezentácie kampaní v našich predajniach, vrátane návrhu výkladov.
  • Tím vizuálnej tvorby (Production Team) - tím zodpovedá za nákup a výrobu vysokokvalitných produktov pre naše predajne za najvýhodnejšie ceny. Cieľom tímu je zabezpečiť inovatívne, udržateľné a komerčne výrazné koncepčné nápady, ktoré maximalizujú predaj a umocňujú silu našej značky.
  • Tím plánovania a informácií (Planning & Information Team) - hlavnou zodpovednosťou tímu je riadiť komerčné plánovanie, rozvíjať nové kampane, zlepšovať zážitok z nákupu v predajniach a prezentovať informácie tak, aby inšpirovali tímy v rámci predajní a krajín.
  • Tím talentu a vizuálnej podpory v rámci krajiny (Country support & Talent Team) - úlohou tímu je cestovať po svete a poskytovať tímom v jednotlivých krajinách podporu prostredníctvom vizuálnej implementácie a zdieľaním osvedčených postupov.

Jednoducho povedané, vizuálne oddelenie (Visual Department) vytvára vďaka čo najlepšej prezentácii našich kolekcií a kampaní skvelé prostredie pre nákup!