Hľadajte pracovné príležitosti

Nákupca

Strávte deň s Jenny a Shoreh

Pozícia nákupca v H&M je o tímovej práci. Budeš pracovať v našej centrále v Štokholme spolu s návrhármi vzorov, dizajnérmi a obchodnými kontrolórmi pri vývoji nových kolekcií. Pracovisko je dynamické, rýchle, kreatívne a každý deň iné.

Hľadáme niekoho, kto má oko pre svetové komerčné trendy a šiesty zmysel pre to, čo sa bude predávať – po celom svete. Nakupovanie módy pre naše obchody, online a katalógy je ľahké. Ale dokázať ich aj predať je to, čo je naozaj zložité. Preto musíš byť dobrý/á aj v plánovaní a kontrole dodacej doby a neustále hľadať nové obchodné príležitosti.

Ako nákupca budeš riadiť a preberať zodpovednosť za maximalizáciu tržieb a ziskovosti v tvojej skupine. Ako nákupca budeš mať zodpovednosť aj za plánovanie, vývoj a výrobu sortimentu pre tvoju skupinu, zavádzanie hrubých i detailných časových plánov a rozpočtov.

Bije ti z toho srdce rýchlejšie? Tu je tvoja príležitosť na nevšednú kariéru.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.