Hľadajte pracovné príležitosti

Obchodný kontrolór

Strávte deň s Lilian, Ceciliou a Johanou

Byť obchodným kontrolórom v H&M znamená zamerať sa rovnako na podnikanie a ziskovosť, ako aj na motivovanie  tímu tak, aby robil to isté.

Náš ideálny kandidát má skutočný dar premeniť analýzu na prax, či už pracuje v nákupe, predaji, výrobe, oddelení pre rast spoločnosti alebo z každého rožku trošku. Budeš mať dostatok zodpovednosti od prvého dňa a s vynikajúcimi vodcovskými schopnosťami budú pre teba kariérne možnosti nekonečné.

V H&M budeš hrať dôležitú úlohu v riadení oblastného tímu. Budeš niesť zodpovednosť za celý proces – od analýzy a stanovenia cieľov, až po kontrolu a ziskovosť. Bez ohľadu na to, či budeš riadiť a monitorovať finančné kontrolné systémy pre obchodné oblasti alebo vyvíjať a zavádzať metódy, systémy a rozhodovacie modely, tvoja práca bude o vytváraní skvelých výsledkov a o vytváraní veľkého zisku!

Si pripravený/á vyhrnúť si rukávy? Tu je tvoja príležitosť na nevšednú kariéru.

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.