Hľadajte pracovné príležitosti

Udržateľnosť

Udržateľnosť je o tom zostať relevantní presadzovaním zmeny. Znamená to rešpektovať ľudí a aj planétu dnes bez obmedzenia potrieb zajtrajška.

Oblečte celý svet & pomôžte zvýšiť udržateľnosť módy. Buďte sami sebou & viac v H&M

V H&M sme hrdí na to, že pomáhame našim zákazníkom vyzerať a cítiť sa dobre. Tento spoločný zmysel pre cieľ nás motivuje, aby mala naša práca význam. Inšpiruje nás, aby sme robili pozitívny dojem na každého, kto príde do kontaktu s našou značkou a našimi zamestnancami. 

Naša zmysluplná práca presahuje našich zákazníkov. S viac ako 5,000 predajňami na celom svete znamená naša veľkosť, že máme obrovskú zodpovednosť vytvárať pozitívny vplyv v celom našom hodnotovom reťazci. Už vyše dvoch desaťročí sa snažíme začleniť zásady environmentálnej a sociálnej udržateľnosti do každého aspektu nášho podnikania. Sme odhodlaní robiť dobro.

„V H&M sme si dali  výzvu dosiahnuť udržateľnú módu a módnu udržateľnosť. Chceme pomôcť ľuďom vyjadriť svoju osobnosť a cítiť sa hrdo na to, čo nosia. Veľmi ma teší pokrok, ktorý sme doteraz dosiahli, a to, ako nám to pomôže k ešte lepšej ponuke – a vytvoriť udržateľnejšiu budúcnosť módy,“ hovorí Karl-Johan Persson, Chairman of the board H & M Hennes & Mauritz AB.

Sme 100 % odhodlaní viesť zmenu smerom k udržateľnejšiemu módnemu priemyslu. Viac o našej práci v oblasti udržateľnosti nájdete na stránkach: 

hm.com/hm-sustainability
hmgroup.com/sustainability