Hľadajte pracovné príležitosti

Ak chcete svoju kariéru v móde, teraz je správny čas

H & M vždy hľadá príležitosť k rozvoju. A čím viac rastieme, tým viac môžeme ponúknuť. Veríme, že vaša kariéra je pevne vo vašich rukách. Zaviazali sme sa  školiť a rozvíjať  našich zamestnancov, pripravujeme ich na ďalší krok v ich kariére v akomkoľvek smere. Tu je dôkaz.


Michal Ohradzanský, Visual Merchandiser/Dekoratér 

V H&M pracuje už 5 rokov. Začínal ako Visual Merchandiser v Košiciach. “Vôbec by ma nenapadlo, čo všetko sa mi v živote zmení. Po roku som prešiel do Bratislavy, kde sa moja  práca stala ešte zaujímavejšia, a pretože som človek, ktorý má rád výzvy, skúsil som aj prácu vo Varšave.”

H&M je  plné prekvapení, dobrodružstiev a každý deň je úplne iný. “Čo bude ďalej je len v mojich rukách,” hovorí Michal.


Zuzana Pančíková, Store Manager/Vedúca predajne

V H&M začala v roku 2006, v predajni 345 Bond street, v Londýne  ako Sales Advisor. Po troch mesiacoch dostala ponuku zastupovať  vedúceho dámskeho oddelenia. “Bola som šťastná , že si všimli, ako sa naozaj snažím. Ponuku som prijala a práca bola pre mňa zábavou, ale aj veľkou výzvou čo sa týka zodpovednosti a organizácie.”

Keďže sa Zuzana chcela vrátiť späť na Slovensko, začala sa zaujímať ako nato. “Až vtedy som zistila, aké je H&M úžasné čo sa možností týka, že ak niečo chcete, naozaj sa to dá.” H&M ponúka veľa možností, Zuzana bola pracovne v Moskve, Debrecíne, Prahe , Bratislave. “Bolo to obdobie, keď som balila kufre a cestovala. H&M ma naučilo nehovoriť zbohom, ale vidíme sa!”


Dita Macháčková, Area Manager/Oblastný manažér

V H&M pracuje už 9 rokov.
„Keď som začala na pozícii Sales Advisor, zistila som, že v H&M sa naozaj vo všetkých smeroch riadime našimi hodnotami. Je neuveriteľné ako silno vnímam každú z našich hodnôt v mojej pracovnej kariére. Vždy existuje riešenie, stačí len správne vnímať naše hodnoty a tie vás už navedú.“ Vďaka práci v H&M má Dita možnosť spoznávať veľa zaujímavých ľudí z rôznych krajín s rôznymi skúsenosťami a neustále sa od nich učiť niečo nové.

„Každý nápad, ktorý môže ovplyvniť výsledok našej krajiny je vítaný, preto je tímová práca to najdôležitejšie v našom každodennom živote.“


Miroslava Štětková, Business Controller/Oblastný kontrolór

V H&M začínala pred 10 rokmi ako vedúca oddelenia.  V tom čase sa v Českej republike otváral prvý obchod a ona chcela byť pri tom. “Dostala som príležitosť naučiť sa všetko úplne od začiatku. Prvý deň otvorenia novej predajne bol neuveriteľný, pamätám si to nadšenie nás všetkých zamestnancov, ale aj množstvo zákazníkov tak, ako keby to bolo dnes.”

Mirka má radosť, že môže robiť prácu, ktorá ju baví a zároveň ponúka príležitosti každý deň sa naučiť niečo nové. “Vždy, keď si myslím, že som sa už všetko naučila a nič ma neprekvapí, prídu ďalšie príležitosti pracovať na sebe.  Počas tých desiatich rokov som urobila mnoho chýb a nesprávnych rozhodnutí, dôležité však je poučiť sa z toho a nájsť tú správnu cestu ako ísť ďalej.”