Hľadajte pracovné príležitosti

Nekonečné kariérne príležitosti

Neustále rastieme, hľadáme nové talenty pre každú oblasť v rámci spoločnosti. Pridaj sa k nám a pracuj v inšpirujúcom, rýchlom, vzrušujúcom a stále sa meniacom prostredí, kde sú tvoje kariérne možnosti nekonečné.

Veríme v našich ľudí a vždy podporujeme iniciatívy a nové nápady. Spolu so školením a naším vedením máš nekonečné možnosti urobiť veľkú a globálnu kariéru v H&M. Naším cieľom je, aby bola práca v H&M viac než len prácou – je to príležitosť pre začiatok kariéry.


Spoznaj našich zamestnancov

Úspešná kariéra s možnosťami postupu a osobného rastu – zoznámte sa s Paulom
Z pozície predajnej poradkyne až na ústredné personálne oddelenie - zoznámte sa so Sannou
Každá nová pracovná pozícia prináša nové výzvy a možnosti - zoznámte sa so Silky

Vaša kariéra s nami

Je veľa možností ako s nami rozvíjať Vašu kariéru. Interný nábor a rotovanie v rámci pracoviska, pričom striedate funkcie a dostávate nové povinnosti, ponúkajú výbornú príležitosť pre profesijný aj osobný rast. Pôsobíme na mnohých trhoch po celom svete a náš silný rozmach ponúka mnohé príležitosti na medzinárodnej úrovni. 

V H&M nie je dopredu daný kariérny postup. Podporujeme Vás, aby ste hrali aktívnu úlohu pri rozvoji Vašej kariéry. Ak budete odvádzať tu a teraz výbornú prácu - v budúcnosti môžete byť našou hviezdou!


Na každom záleží

Naše hodnoty, podstata H&M, vytvárajú spoločné puto medzi zamestnancami H&M po celom svete. Bez ohľadu na Vašu pozíciu prispievate k nášmu úspechu tým, že plníte svoje povinnosti a konáte v súlade s našimi hodnotami. Jednoducho povedané: To, ČO robíte, je rovnako dôležité ako AKO to robíte. To vytvára pracovné prostredie, v ktorom je každý pracovník príkladom a na každom z nich záleží.


Vedenie s dôrazom na hodnoty

V H&M kladie vedenie dôraz na inšpiráciu, zaradenie, spätnú väzbu a motiváciu. Naše vedenie ide príkladom a vždy sa riadi našimi hodnotami a ambíciami pomáhať ľuďom aj podniku rásť.

Väčšina našich manažérov sa vypracovala interne - ponúkame tréning, školenia a inštruktážne programy pre ich rozvoj. 

Spoločnosť H&M vám pomocou súborov cookie poskytuje lepší zážitok z našej webovej stránky. Ak budete naďalej využívať naše služby, budeme predpokladať, že vám to tak vyhovuje. Prečítajte si viac o súboroch cookie.