Hľadajte pracovné príležitosti

Ahoj študenti!


Skombinujte štúdium s prácou

Dostávame mnoho žiadostí od študentov o prácu na čiastočný úväzok alebo príležitostnú prácu počas prázdnin. Áno, práca na čiastočný úväzok v niektorej z našich predajní je výbornou príležitosťou začať Vašu kariéru v H&M. Je to ideálna príležitosť, aby ste nás spoznali a môže viesť k práci na plný úväzok, ako aj k medzinárodnej kariére. Vitajte v príjemnom a voľne zmýšľajúcom pracovnom prostredí s flexibilným pracovným časom a dôrazom na zodpovednosť jednotlivca!


Stáže a praktikantské programy

V niektorých krajinách, v ktorých máme predajne, môžete pracovať ako praktikant v predajni, no občas sa vyskytnú príležitosti na stáž alebo praktikantské programy v našich kanceláriách. Tieto pozície budú zverejnené na zozname Voľných miest.

V našej hlavnej centrále vo Švédsku ponúkame stáže a praktikantské programy napríklad na post Obchodného kontrolóra a v oblasti IT, Nákupu a Dizajnu. Zistite viac na švédskej stránke Kariéry.


Píšete dizertáciu alebo esej?

Máte záujem napísať o H&M tézu alebo esej? Výborne! Bohužiaľ sa nebudeme vedieť aktívne zapojiť, keďže nemáme vyhradený čas ani zdroje aby sme tomu venovali takú pozornosť, akú si to zaslúži. Napriek tomu veríme, že nájdete dostatok faktov a užitočných informácií na našej stránke hm.com.