Szukaj ofert pracy

Dekorator

Spędź dzień z Maikiem

Praca na stanowisku Dekoratora wymaga kreatywności i błyskawicznego działania. Będziesz szkolić i motywować swoich kolegów, aby zawsze myśleli w sposób komercyjny. Jeśli sprawdzisz się w tej roli, czekają na Ciebie nieograniczone możliwości kariery w H&M.

Stwierdzenie, że interesujesz się modą to nieporozumienie. Ty nią żyjesz – znasz najnowsze trendy, masz świetne wyczucie stylu, wiesz jak prezentować kolekcje w inspirujący i komercyjny sposób. Szukamy kreatywnego członka zespołu, który wie, jak inspirować innych. Uwielbiasz być w samym centrum wydarzeń i podoba Ci się praca, w której każdy dzień przynosi coś nowego.

Twoim zadaniem będzie eksponowanie naszych kolekcji w atrakcyjny sposób, a także monitorowanie wyników sprzedaży i dbanie o to, żeby dobra prezentacja towaru przynosiła zyski. Będziesz odpowiedzialny za witryny i ekspozycje wewnętrzne. Zadbasz, aby cały sklep wyglądał modnie i inspirująco. Twoim zadaniem będzie także szkolenie kolegów i dawanie im wskazówek na temat Visual merchandisingu i prezentacji ubrań w sklepie.

Potrafisz myśleć nieszablonowo? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“