Szukaj ofert pracy

Dekorator

 

Spraw, aby sklep & klienci wyglądali doskonale

Dekorator powinien być twórczy oraz dynamiczny. Kochasz modę i śledzisz na bieżąco wszystkie trendy. Jesteś mistrzem kompletowania stylizacji i prezentowania odzieży. Ty i Twój zespół robicie wszystko z myślą o klientach. Dzięki kreatywności i komercyjnemu podejściu wiesz, jak przygotować aranżację, która będzie modna, inspirująca i doskonale wpisze się w estetykę sklepu.

Powiedzieć, że interesujesz się modą, to nieporozumienie. Moda to Twój żywioł – zawsze trzymasz rękę na pulsie, masz świetne oko i wiesz, jak prezentować kolekcje w inspirujący sposób, który podbije słupki sprzedaży. Szukamy osoby, która potrafi działać zespołowo, jest twórcza i potrafi inspirować innych. Lubisz być w centrum wydarzeń i szukasz pracy, w której każdy dzień przynosi coś nowego.

Twoim zadaniem będzie eksponowanie naszych kolekcji w atrakcyjny sposób i monitorowanie efektów działań sprzedażowych, tak aby aranżacje przekładały się na zyski. Będziesz odpowiadać za modny, nieszablonowy wystrój sklepu i wystaw, który przyciągnie uwagę klientów. Twoim zadaniem będzie też szkolenie współpracowników i przekazywanie im wiedzy z zakresu visual merchandisingu oraz prezentacji odzieży. Chcesz robić niezapomniane wrażenie na każdym, kto ma kontakt z marką H&M i jej pracownikami. Zależy Ci na tym, żeby każdy mógł się świetnie czuć i wyglądać. 

Spraw, aby sklep & klienci wyglądali doskonale.
W H&M możesz być Dekoratorem & i nie tylko