Szukaj ofert pracy

Doradca sprzedaży

Spędź dzień z Daniellą

Doradca sprzedaży to jedno z najważniejszych stanowisk w naszym sklepie i świetny sposób na rozpoczęcie kariery w H&M. Wielu z naszych kierowników zaczynało właśnie tutaj, gdzie liczy się doskonała obsługa klienta.

Jako część naszego zespołu Doradców sprzedaży, lubisz być w ruchu i zajmować się wieloma rzeczami naraz. Jesteś pozytywną osobą o przyjaznym usposobieniu i fantastycznym wyczuciu stylu. Masz świetne zdolności organizacyjne i lubisz pracować w grupie równie towarzyskich i zakręconych na punkcie mody ludzi, jak Ty.

Pracując w sklepie, reprezentujesz H&M. Inspirujesz i jesteś do dyspozycji naszych klientów zawsze służąc im radą i pomocą. Moda to radość, którą rozprzestrzeniasz w całym sklepie – we wszystkich działach, w przymierzalni i przy kasach. Doskonała obsługa klienta oznacza również troskę o to, by prezentowane ubrania wyglądały jak najlepiej. Bycie na bieżąco z aktualnymi kampaniami i akcjami sprzedażowymi to także część Twojej pracy.

Coś dla Ciebie? Gratulacje – przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“