Szukaj ofert pracy

Doradca sprzedaży

 

Spraw, aby klienci czuli się mile widziani & bądź mile widziany

W oczach naszych klientów to Ty jesteś H&M! Wyróżniają Cię przyjazne nastawienie, modny wygląd i umiejętności współpracy. Dzięki Tobie klienci chcą ponownie odwiedzać sklepy H&M. Przez cały dzień dbasz o to, aby każdy został jak najlepiej obsłużony, pomagasz też w doborze najlepszych stylizacji.

Doradca sprzedaży to jedno z najważniejszych stanowisk i świetny punkt wyjścia do kariery w H&M. Wielu naszych kierowników właśnie tu zdobywało pierwsze szlify. 

W sklepie najważniejsza jest doskonała obsługa klienta. Doradca sprzedaży lubi być w ruchu i zajmować się wieloma rzeczami naraz. Jesteś pozytywną osobą o przyjaznym usposobieniu i fantastycznym wyczuciu stylu. Masz świetne zdolności organizacyjne i lubisz działać w grupie osób, które są równie towarzyskie i zakręcone na punkcie mody jak Ty.

Pracując w sklepie, jesteś wizytówką H&M. Inspirujesz, wskazujesz kierunek i pomagasz naszym klientom w każdy możliwy sposób. Wszędzie, gdzie tylko się znajdziesz, zarażasz pozytywną energią oraz miłością do mody – na terenie sklepu, przy kasach i przymierzalniach. Częścią doskonałej obsługi jest też przyjmowanie dostaw i dbanie o atrakcyjny wygląd sklepu. Oczywiście musisz znać od podszewki wszystkie kampanie i być na bieżąco z akcjami sprzedażowymi. U nas dostaniesz szanse, aby sprawdzić się w działaniu. Jeśli szukasz pracy, która jest przygodą, z pewnością znajdziesz ją w H&M! 

Spraw, aby klienci czuli się mile widziani & bądź mile widziany.
W H&M możesz być Doradcą sprzedaży & i nie tylko