Szukaj ofert pracy

Lider zespołu ds. obsługi klienta online

Liderzy zespołu w dziale obsługi klienta mają do wykonania niezwykle ważne zadania. Kiedy do działu spływają dziennie setki pytań od klientów, liderzy wiedzą, jak zachować pozytywne podejście i zapewnić klientowi doskonałą obsługę – tego samego uczą swoje zespoły.

Szukamy osób, które potrafią przejąć odpowiedzialność za budowanie zespołu i środowiska pracy. Musisz mieć znakomite zdolności przywódcze, być zorganizowany, skuteczny i bezpośredni. Cechuje Cię zaraźliwa energia i zdolność do motywowania i inspirowania innych. Wiesz, jak sprawić, aby Twój zespół osiągał świetne rezultaty i zapewniał obsługę zgodną ze standardami H&M. Masz również wyjątkowe zdolności komunikacyjne.

Twoja praca polega na budowaniu doskonałych, długotrwałych relacji z klientami, a także na szkoleniu zespołu obsługi klienta, liczącego około 15 osób. Wspólnie ze swoim zespołem i kierownictwem będziesz planować akcje sprzedażowe, określać ich cele i śledzić rezultaty – aby zwiększać sprzedaż i dochodowość poprzez doskonałą obsługę klienta. Będziesz również dbać o przestrzeganie rutyn.

Chcesz zacząć od zaraz? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.