Szukaj ofert pracy

Kierownik działu

 

Pomóż innym znaleźć drogę & wybierz swoją własną

Jako kierownik działu w H&M będziesz spędzać 80% czasu w miejscu, w którym dzieje się wszystko – na sali sprzedaży. Nie tylko dlatego, że tam nigdy nie można narzekać na nudę, ale przede wszystkim po to, żeby wspierać swoich współpracowników. Zależy Ci na najlepszych wynikach i wiesz, że aby je osiągać, trzeba słuchać pomysłów swojego zespołu i wspomagać innych w rozwijaniu umiejętności.

Dawanie przykładu i praca zespołowa przychodzą Ci naturalnie. Klient zawsze jest dla Ciebie najważniejszy. Twoje wyczucie komercyjne pomaga zwiększać sprzedaż, a znajomość zagadnień operacyjnych ułatwia działanie Tobie i Twojemu zespołowi. Lubisz szybkie tempo i pracę, która wymaga błyskawicznego podejmowania decyzji oraz wcielania ich w życie. Zawsze szukasz najlepszych rozwiązań i zarażasz optymizmem. Słyniesz ze świetnej organizacji, wiesz też, jak motywować oraz inspirować innych.

Dział, którym kierujesz, zapewnia doskonałą obsługę klienta – na sali sprzedaży, w strefie przymierzalni i przy kasach. Jeśli akurat nie wspierasz swojego zespołu, rozwijasz strategie sprzedaży oraz prezentacji towarów albo planujesz kampanie i akcje sprzedażowe. Odpowiadasz za szkolenia, rozwój zawodowy i oceny doradców sprzedaży, organizujesz i planujesz też pracę działu. Wiemy, że każdy może mieć wkład w nasz wspólny sukces. Spraw, aby Twój głos został usłyszany w H&M – razem możemy wiele osiągnąć

Pomóż innym znaleźć drogę & wybierz swoją własną.
W H&M możesz być Kierownikiem działu & i nie tylko