Szukaj ofert pracy

Kierownik działu

Spędź dzień z Mirellą

Jako kierownik działu 80% czasu pracy spędzasz w samym centrum wydarzeń – czyli na sali sprzedaży. Nie tylko jest tam znacznie ciekawiej niż przy biurku, ale także możesz wspierać swój zespół. Wiesz, że aby osiągnąć najlepsze wyniki, trzeba umieć słuchać swoich współpracowników, brać pod uwagę ich pomysły i rozwijać ich umiejętności.

Szukamy Kierowników działu, którzy biorą aktywny udział w pracy zespołu. Lubisz szybkie tempo i pracę, w której błyskawicznie podejmujesz decyzje i natychmiast je realizujesz. Umiesz rozwiązywać problemy i zarażasz pozytywnym nastawieniem. Jesteś dobrze zorganizowany, potrafisz inspirować i motywować zespół.

Kierujesz działem oferującym doskonałą obsługę klienta na sali sprzedaży, w przymierzalniach i przy kasach. Kiedy nie ma Cię w sklepie i w danym momencie nie wspierasz zespołu, poświęcasz czas na opracowanie strategii sprzedaży i prezentacji towarów oraz planujesz kampanie i aktywacje sprzedażowe. Do Twoich obowiązków należą również szkolenia, rozwijanie i ocenianie Doradców sprzedaży, a także organizacja i planowanie wydajnej i skutecznej pracy działu.

Gotowy, by podjąć wyzwanie? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“