Szukaj ofert pracy

Pracownik działu obsługi klienta online

Praca na tym stanowisku to nie tylko odpowiadanie na pytania, ale także zjednywanie sobie przyjaciół. Na tym przecież polega dobra obsługa klienta – to budowanie relacji i gwarantowanie, że H&M zapewnia fantastyczną modę w rewelacyjnej cenie. Dynamiczne tempo pracy sprawia, że każdy dzień jest inny. Jako idealny kandydat masz mnóstwo entuzjazmu i lubisz zajmować się wieloma rzeczami naraz, przejawiając profesjonalne podejście nawet w stresujących sytuacjach. Odpowiedzialność, samodzielność i własna inicjatywa nie są Ci obce, a uśmiech nie znika z Twojej twarzy.

Chcemy, abyś lubił zarówno pracę z ludźmi, jak i przed komputerem – często łącząc obie te rzeczy. Powinieneś mieć świetne zdolności komunikacyjne i interesować się naszymi kampaniami, akcjami i strategiami sprzedażowymi. W równym stopniu liczy się także Twoje zainteresowanie modą.

Do Twoich codziennych obowiązków należy odpowiadanie na pytania dotyczące zamówień w Internecie oraz udzielanie informacji na temat kolekcji i produktów, za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji – od e-maila i komunikatora po rozmowy telefoniczne i korespondencję pocztową.

Brzmi ekscytująco? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.