Szukaj ofert pracy

Visual

Dział Visual dba o to, by nasze sklepy i oferowane przez nas produkty miały odpowiednią oprawę i inspirujące, atrakcyjne wizualnie kampanie.

Naszym celem jest, aby nasze kolekcje prezentować w pełnym blasku – nie tylko poprzez efektowne kampanie, ale także optymalną ekspozycję w sklepie i na wystawach zaaranżowanych w świeży, przykuwający uwagę sposób.

Obecnie nasz dział liczy 80 utalentowanych pracowników na stanowiskach takich jak Creator, Stylist i Project Manager.

Dział Visual składa się z pięciu wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach zespołów, które łączą siły, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

  • Presentation & Styling Team – ściśle współpracuje z Buying Office, aby zapewnić w sklepach optymalną ekspozycję i stylizację. Zespół przygotowuje wytyczne wizualne na skalę globalną, pracując zarówno przy bieżących kolekcjach, jak i planowanych w przyszłości projektach.
  • Window Design Team – zespół odpowiedzialny za jak najlepsze rozwinięcie naszych kampanii w przestrzeni sklepów, w tym projektowanie okien wystawowych.
  • Production Team – zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie i produkcję najwyższej jakości produktów do naszych sklepów w najkorzystniejszej cenie. Ma za zadanie dostarczać innowacyjne, przyjazne środowisku i atrakcyjne rynkowo produkty, które maksymalizują wyniki sprzedaży i budują pozycję oraz rozpoznawalność marki.
  • Planning & Information Team – zajmuje się planowaniem i wdrażaniem naszych kampanii, poprawą obsługi i wrażeń zakupowych oraz kreowaniem inspirujących informacji dla pracowników sklepów i lokalnych zespołów.
  • Country support & Talent Team – zespół odwiedza rynki na całym świecie, dzieląc się cennym doświadczeniem i zapewniając lokalnym zespołom wsparcie przy wdrażaniu wizualnej koncepcji marki.

Krótko mówiąc, Dział Visual ma uczynić zakupy wspaniałym przeżyciem poprzez prezentację naszych kolekcji i kampanii w najlepszy możliwy sposób!