Szukaj ofert pracy

Merchandising

W dziale merchandisingu kładziemy nacisk na rentowność, analityczne podejście i wprowadzanie zmian na lepsze. Nasze zespoły składają się z Merchandise Managerów, Supply Chain Merchandisera i kierownika działu merchandisingu. Wspólnie dbamy o optymalny poziom stanu magazynów i szukamy sposobów na maksymalne zwiększenie możliwości sprzedaży, aby stale zapewniać zadowolenie na najwyższym poziomie klientom robiącym modowe zakupy w H&M na całym świecie.

Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, rozwijamy strategie dotyczące naszych licznych konceptów, takich jak dział damski, męski, dziecięcy, Divided, Home oraz Uroda i dbamy o to, aby były idealnie dostosowane do wymogów różnorodnych rynków, na których jesteśmy obecni. Współdziałając z innymi działami, takimi jak dział prezentacji wizualnej i marketingu, czuwamy nad reklamą i zapewniamy szkolenia w sklepach w zakresie poszukiwania i wykorzystywania możliwości sprzedaży.

Krótko mówiąc, praca w dziale merchandisingu zapewnia wszechstronny wgląd we wszystkie dziedziny naszego biznesu. Tutaj otwierają się przed Tobą nieograniczone możliwości kariery.