Szukaj ofert pracy

Finanse i księgowość

Globalny dział finansowo-księgowy to rdzeń naszej firmy. Tutaj jesteśmy odpowiedzialni za wszystko: od płacenia faktur po bezpieczny przepływ firmowych pieniędzy. Zajmujemy się również wszystkimi kwestiami księgowymi związanymi z rozwojem firmy.

W obrębie działu jest wiele różnych stanowisk, a każde łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Niektórzy z nas podejmują strategiczne decyzje dotyczące cen transferowych, podczas gdy inni opracowują strategie ekspansji na nowe rynki, a jeszcze inni zajmują się fakturami. Jesteśmy grupą niezwykle ambitnych księgowych, kontrolerów, referentów i administratorów do spraw wynagrodzeń z pasją do biznesu. Nasz zespół jest zaangażowany w budowanie sukcesu H&M na każdym kroku – od najdrobniejszej faktury po wyzwania dotyczące globalnego rozliczania podatku VAT.

Innymi słowy dział finansowo-księgowy dba o to, aby H&M dysponowało funduszami potrzebnymi do rozwoju i dostarczania mody całemu światu.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“