Szukaj ofert pracy

Projektant wzorów

Spędź dzień z Dimo

Stanowisko Projektanta wzorów w H&M to przede wszystkim praca zespołowa. Będziesz współpracować z Projektantami, Specjalistami ds. zakupów i Kontrolerami biznesu w naszej centrali w Sztokholmie przy tworzeniu nowych kolekcji. W tak kreatywnym i dynamicznym miejscu pracy tempo nigdy nie zwalnia, a każdy dzień różni się od poprzedniego.

Poszukujemy osoby, która potrafi urzeczywistnić wizję projektantów, przekształcając ją w dobrze sprzedające się kolekcje. Idealny kandydat powinien cechować się profesjonalnym podejściem, być otwarty na zmiany i mieć oko do szczegółów.

Twoja praca polegać będzie na przekształcaniu projektów w ubrania o świetnym kroju, stylowej sylwetce i wysokiej funkcjonalności. Będziesz szkicować wzory, dopasowywać próbki na modelach i manekinach oraz stale śledzić sprzedaż naszych kolekcji  w sklepach. Trzymanie ręki na pulsie aktualnych i nadchodzących trendów w modzie jest istotną częścią tej pracy.

Widzisz siebie na tym stanowisku? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“