Szukaj ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

Spędź dzień z Jenny i Shoreh

Praca na stanowisku Specjalisty ds. zakupów w H&M to przede wszystkim praca zespołowa. Będziesz współpracować z Projektantami Wzorów, Projektantami i Kontrolerami Biznesu w naszej centrali w Sztokholmie, tworząc nowe kolekcje. W tak kreatywnym i dynamicznym miejscu pracy tempo nigdy nie zwalnia, a każdy dzień różni się od poprzedniego.

Szukamy osoby o dobrym wyczuciu globalnych trendów i szóstym zmyśle pozwalającym przewidzieć, co sprzeda się na całym świecie. Kupowanie ubrań do naszych sklepów stacjonarnych, sklepów online i katalogów to łatwiejsza część pracy – prawdziwym wyzwaniem jest sprawienie, by się sprzedały. Dlatego właśnie musisz posiadać doskonałe umiejętności planowania i kontrolowania czasu realizacji zamówień oraz nieustannie szukać nowych możliwości sprzedażowych.

Twoja odpowiedzialność na stanowisku Specjalisty ds. zakupów będzie obejmować zwiększanie sprzedaży i dochodowości swojej grupy. W zakres obowiązków wejdą również: planowanie, projektowanie i realizacja linii produktowych dla Twojej grupy, a także tworzenie wstępnych i szczegółowych harmonogramów i planów budżetowych.

Serce zabiło Ci szybciej? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“