Szukaj ofert pracy

Business Controller

Follow Lilian, Cecilia and Johan for a day

Praca na stanowisku Business controller’a to nie tylko działalność biznesowa i generowanie zysków, ale również motywowanie do tego swojego zespołu.

Idealny kandydat ma prawdziwy talent do reagowania na wyniki analiz – niezależnie od tego, o który dział chodzi – zakupy, sprzedaż, produkcję, ekspansję czy inny. Już od pierwszego dnia zostaną Ci powierzone odpowiedzialne zadania, a jeżeli wykażesz się zdolnościami lidera – kariera stoi przed Tobą otworem.

W H&M odegrasz znaczącą rolę w zespole regionalnym. Będziesz odpowiedzialny za cały proces: od analizy i wyznaczania celów po śledzenie wyników i generowanie zysków. Niezależnie od tego, czy zarządzasz systemami kontroli finansowej i monitorujesz je, czy może opracowujesz i wdrażasz metody, systemy i modele decyzyjne – cokolwiek robisz, zawsze przyczyniasz się do osiągania świetnych rezultatów biznesowych!

Jesteś gotowy, aby zakasać rękawy? Przed Tobą szansa na niezwykłą karierę.

 

 

 

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“