Szukaj ofert pracy

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój to wyprzedzanie zmian i nadawanie im kierunku. To okazywanie szacunku naszej planecie, ludziom oraz potrzebom, które przyniesie przyszłość.

Ubieraj cały świat & zmieniaj z nami przyszłość mody na lepsze. W H&M możesz być sobą & nie tylko

H&M pomaga klientom świetnie się czuć i wyglądać – nie ma lepszego powodu do dumy! Ten wspólny cel motywuje nas do działania oraz inspiruje do tego, aby robić niezapomniane wrażenie na każdym, kto ma kontakt z naszą marką i naszymi pracownikami. 

Ale nasza praca to nie tylko kontakt z klientami. Jesteśmy dużą firmą, która ma 5,000 sklepów na całym świecie i działa na olbrzymią skalę, a to wiąże się z ogromną odpowiedzialnością – dlatego chcemy wywierać pozytywny wpływ na cały łańcuch wartości. Od ponad dwudziestu lat robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju środowiskowego i społecznego w każdym aspekcie naszej działalności operacyjnej. Dokładamy starań, aby zawsze postępować właściwie.

„H&M postawił sobie wyzwanie – pragniemy udowadniać, że świetny styl i troska o środowisko nie muszą się wykluczać. Chcemy, aby nasi klienci mogli łatwiej wyrażać siebie i byli dumni ze swoich ubrań. Niesamowicie cieszą mnie postępy, których już dokonaliśmy – dzięki nim nasza oferta stanie się jeszcze lepsza, a my będziemy kształtować przyszłość mody jeszcze bardziej przyjaznej dla ludzi i środowiska” – powiedział Karl-Johan Persson, Chairman of the Board, H & M Hennes & Mauritz AB.

Jesteśmy liderem zmian na rzecz przyszłości mody bardziej przyjaznej dla ludzi i środowiska. Więcej informacji o naszym zrównoważonym rozwoju i trosce o środowisko znajdziesz na stronach 

hm.com/hm-sustainability
hmgroup.com/sustainability