Szukaj ofert pracy

W H&M możesz być sobą & nie tylko

W H&M wierzymy, że każdy może robić to, co kocha. Oferujemy Ci wolność tworzenia i swobodę rozwoju – miejsce, w którym dobrze się czujesz i zawsze możesz być sobą. Dołącz do zespołu pełnego życia i energii oraz do firmy, która działa równie dobrze, jak wygląda. W H&M wierzymy, że razem możemy osiągnąć wszystko.

 

U nas każdy jest mile widziany

Łączą nas wspólne wartości. Widzimy, że osiągamy najlepsze wyniki, kiedy każdy może być sobą. Wiemy też, że każdy może mieć wkład w nasz wspólny sukces. Chcemy usłyszeć Twój głos – razem możemy czynić magię.

H&M zachęca pracowników, aby byli sobą i szanowali odmienność innych. Różnorodność jest źródłem naszej siły i pozwala nam stworzyć przyjazne miejsce pracy, w którym każdy czuje się ceniony i może pozostać sobą. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu oraz pomysłom zespołu składającego się z fantastycznych osobowości inspirujemy i przyciągamy klientów na całym świecie.

H&M jest sprawiedliwym pracodawcą, który wszystkim daje równe szanse. Dokładamy starań, aby zapewniać bezpieczne i atrakcyjne miejsce pracy, w którym każdy czuje się dostrzeżony, doceniony i szanowany.

Uzupełnieniem wartości firmy jest nasza polityka społeczna, która opisuje prawa i obowiązki wszystkich pracowników w takich obszarach, jak poszanowanie innych, równe prawa, dyskryminacja oraz prześladowanie.

 

Rozpocznij fascynującą przygodę z H&M

Jako jedna z największych na świecie firm odzieżowych pragniemy być miejscem, które stwarza nieograniczone możliwości i miejscem, w którym chce się być. Klient zawsze jest w centrum naszej uwagi, dlatego oferujemy wszystkim pracownikom możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Darzymy zaufaniem i zachęcamy do przecierania własnych ścieżek oraz pisania własnej historii. Wierzymy też, że warto jak najwcześniej dawać swobodę działania i odpowiadania za swoje decyzje.

Wszystkich pracowników H&M – niezależnie od stanowiska – łączą miłość do mody, kreatywność i ambicja osiągania najlepszych wyników. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby klienci mogli zawsze świetnie się czuć i wyglądać! Nasz duch przedsiębiorczości zachęca do odwagi, podważania ogólnie przyjętych norm i wykraczania poza schematy. Jesteśmy nastawieni na działanie i uważamy, że problemy są od tego, aby je rozwiązywać. Dynamiczna, podlegająca szybkim zmianom branża mody wymaga odwagi, odporności i elastyczności – dlatego będziesz mieć szanse sprawdzić się w działaniu. Jeśli szukasz pracy, która jest przygodą, z pewnością znajdziesz ją w H&M!

Tym, co nas wyróżnia, są wyjątkowi pracownicy. Wiemy, że każdy może wnieść swój wkład w nasz wspólny sukces. Dzięki utalentowanym doradcom sprzedaży, dekoratorom, projektantom wzorów, projektantom odzieży i dodatków, analitykom biznesowym oraz wszystkim innym pracownikom H&M rozwija się w niesamowitym tempie – mamy już ponad 5,000 sklepów w ponad 74 krajach na całym świecie. I nadal się rozwijamy!

 

Nasze wartości – nasz fundament 

H&M to troska! Troszczymy się o klientów i współpracowników. Lubimy też się bawić – widać to po naszym sposobie pracy.

Nasze wartości są sercem i duszą H&M: pokazują, czego od siebie oczekujemy, i jak działamy. Kiedy kontaktujemy się z klientami i współpracownikami z całego świata, te wartości wskazują nam drogę, wspomagają rozwój i sprawiają, że jesteśmy miejscem, w którym wszystko jest możliwe – i miejscem, w którym chce się być.

JESTEŚMY JEDNYM ZESPOŁEM
WIERZYMY W LUDZI
DUCH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
CIĄGŁE UDOSKONALANIE
ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW
SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ
IM PROŚCIEJ, TYM LEPIEJ

Zrób quiz i sprawdź, czy podejście H&M jest Ci bliskie!