Szukaj ofert pracy

Moda, zabawa i działanie!

Jedna z największych na świecie firm odzieżowych, H&M, oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Dynamiczne, pulsujące energią środowisko pracy o ogromnej różnorodności – miejsce, gdzie klient zawsze jest w centrum uwagi.

Obecnie H&M zatrudnia około 179,000 osób w ponad 74 krajach.

Jednak tym, co przede wszystkim wyróżnia naszą firmę na tle innych, są wyjątkowi i kompetentni pracownicy. Od pełnych stylu Doradców sprzedaży i Dekoratorów po ekspertów komputerowych i utalentowanych planistów biznesowych – wszystkich cechuje chęć odniesienia sukcesu i przeświadczenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. No i oczywiście świetne wyczucie mody. To im H&M zawdzięcza swój rozkwit: mamy już przeszło 5,043 sklepów w ponad 74 krajach na świecie – i wciąż prężnie się rozwijamy.

Nasze wartości – esencja H&M

Nasze wartości odzwierciedlają serce i duszę H&M. Decydują o tym, w jaki sposób pracujemy i traktujemy swoich pracowników. Pomagają nam rozwijać i doskonalić się podczas kontaktu ze współpracownikami i klientami na całym świecie. Pojedynczo wartości te mogą wydawać się oczywiste, ale zebrane w całość tworzą kulturę pracy, która wydaje nam się wyjątkowa i wyróżnia nas na tle wielu innych firm.

JESTEŚMY JEDNYM ZESPOŁEM
WIERZYMY W LUDZI
DUCH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
CIĄGŁE UDOSKONALANIE
ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW
SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ
IM PROŚCIEJ, TYM LEPIEJ


Jak pracujemy

Kluczem naszego sukcesu są pracujący dla nas ludzie, dlatego staramy się być jak najlepszym pracodawcą. Zapewniając pracownikom kreatywne, dynamiczne i pełne pozytywnej energii środowisko pracy, wspólnie rośniemy w siłę.

Mamy wysokie standardy etyczne. Oznacza to, że otwarcie przeciwstawiamy się dyskryminacji i prześladowaniom wszędzie tam, gdzie działamy. Zróżnicowanie naszych pracowników pod względem wieku, płci i pochodzenia etnicznego stanowi istotną wartość naszej firmy. Równość ma dla nas wielkie znaczenie, czego najlepszym przykładem jest nasz zarząd, który w połowie składa się z kobiet.

W H&M stosujemy zasadę „otwartych drzwi" dającą wszystkim pracownikom prawo i możliwość przedyskutowania z kierownictwem wszelkich kwestii związanych z pracą. Nasi pracownicy mają również prawo do negocjacji w sprawie umowy zbiorowej. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać dobre relacje z pracownikami, zrzeszeniami pracowniczymi i związkami zawodowymi.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“