Szukaj ofert pracy

Pisz swoją historię

Zacznij się uczyć nowych rzeczy & sprawdź, co jesteś w stanie osiągnąć. W H&M możesz być sobą & nie tylko

W H&M darzymy zaufaniem, dajemy swobodę działania i zachęcamy do przecierania własnych ścieżek oraz pisania własnej historii. Wierzymy w ludzi, dlatego od początku zachęcamy do niezależnego podejmowania decyzji i odpowiedzialności za swoje działania. Nasza firma to Twoja firma – a gdy się rozwijasz, my rozwijamy się razem z Tobą.

W H&M wierzymy, że każdy może robić to, co kocha. A ponieważ wierzymy też, że wszystko jest możliwe, nie ma tu jednej utartej ścieżki kariery. Zachęcamy każdego do aktywnego kształtowania swojej drogi zawodowej. Przykładając się do codziennej pracy i realizując nasze wartości, każdy jest w stanie osiągnąć, co tylko zechce!

W H&M możesz się rozwijać na wiele sposobów. Awanse wewnętrzne, zdobywanie nowych umiejętności, zmiana stanowiska wewnątrz firmy i przejmowanie nowych obowiązków – jeśli nie boisz się nowych wyzwań, czeka na Ciebie wiele szans rozwoju zawodowego i osobistego! Nasi pracownicy mogą próbować swoich sił na wielu różnych stanowiskach w różnych zakątkach świata.

 

Chcemy usłyszeć Twój głos

Nasze wartości łączą pracowników H&M z całego świata. Wypełniając jak najlepiej swoje obowiązki i wcielając nasze wartości w życie, przyczyniasz się do sukcesu H&M – niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracujesz. Najprościej mówiąc: to, CO robisz, i JAK to robisz, jest równie ważne. W takim środowisku pracy każdy odgrywa ważną rolę i może zmieniać firmę na lepsze.

 

Bądź liderem

W H&M przywództwo polega na inspirowaniu, powierzaniu obowiązków, przekazywaniu opinii i motywowaniu. Nasi liderzy dają najlepszy przykład, pamiętają też o wartościach H&M i o tym, że naszą ambicją jest wspieranie rozwoju pracowników oraz firmy.

Wielu naszych liderów zostało wyłonionych w rekrutacji wewnętrznej. Oferujemy programy szkoleń, coachingu i mentoringu wspierające rozwój pracowników. W H&M zyskasz szanse ciągłej nauki oraz współpracowników, którzy będą Cię wspierać i motywować.

Odważ się zostać liderem!

 

Szkolenia i rozwój

Nauka jest częścią kultury H&M. Oferujemy inspirujące szkolenia wewnętrzne dla wszystkich pracowników – niezależnie od stanowiska. Chcemy, aby każdy czuł się doceniany i miał szansę samodzielnie kierować swoim rozwojem zawodowym. Dlatego wszyscy mają dostęp do programów szkoleń wstępnych. 

Poza tym głęboko wierzymy w wewnętrzną rotację i awanse wewnętrzne. Działamy na wielu rynkach na całym świecie, a ponieważ ciągle się rozwijamy, nasi pracownicy zyskują wiele możliwości awansu międzynarodowego.

 

Oceny i otwarty dialog

Szczerość i otwartość to jedne z naszych podstawowych wartości. Dlatego w kulturze pracy H&M bardzo ważne są opinie zwrotne. Nieustanny dialog i regularne oceny pracowników są niezbędne do ich rozwoju oraz satysfakcji. Oceny roczne oraz indywidualne plany rozwoju wspierają rozwój naszych pracowników – a rozwój osobisty i zawodowy pracowników to integralna część rozwoju H&M. Właśnie dlatego jesteśmy miejscem, które oferuje nieograniczone możliwości i miejscem, w którym chce się być...