Szukaj ofert pracy

Nieograniczone możliwości rozwoju kariery

Stale się rozwijamy, a nasze drzwi są wciąż otwarte dla nowych talentów – w całej firmie. Dołącz do naszego inspirującego, dynamicznego, ciekawego i wciąż zmieniającego się środowiska o nieograniczonych możliwościach rozwoju.

Wierzymy w możliwości naszych pracowników, więc promujemy ciekawe inicjatywy i nowe pomysły. Dzięki szkoleniom i opiece wykwalifikowanych liderów szanse na wielką, globalną karierę z H&M są nieograniczone. Chcemy, aby praca w H&M była czymś więcej niż zwykłą posadą – to początek obiecującej kariery.


Poznaj naszych ludzi

Udana kariera z awansami i rozwojem osobistym – poznaj Paula
Od doradcy sprzedaży do szefa światowego działu HR – poznaj Sannę
Każde nowe stanowisko to nowe wyzwania i możliwości – poznaj Silky

Twoja kariera z nami

Jest wiele sposób, by rozpocząć i rozwijać z nami swoją karierę. Wewnętrzny proces rekrutacyjny i rotacja pomiędzy poszczególnymi działami zapewniają fantastyczne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, pozwalając na zmianę pełnionych funkcji i zakresu odpowiedzialności. Działamy na wielu rynkach na całym świecie – nasza ekspansja otwiera liczne możliwości międzynarodowej kariery.  

W H&M nie ma odgórnie wytyczonych ścieżek kariery. Zachęcamy naszych pracowników, aby brali aktywny udział w rozwoju i przebiegu swojej kariery. Wykonuj swoją pracę jak najlepiej potrafisz tu i teraz, wcielaj w życie nasze wartości – i zostań naszą przyszłą gwiazdą!


Każdy jest dla nas ważny

Nasze wartości, ten niepowtarzalny duch H&M, łączy wszystkich pracowników firmy na całym świecie. Niezależnie od tego, jaką pełnisz funkcję, przyczyniasz się do naszego sukcesu, nie tylko dobrze wykonując swoją pracę, ale także postępując zgodnie z wartościami, w które wierzymy. Najprościej mówiąc: To, CO robisz i JAK to robisz jest tak samo ważne. W ten sposób kreujemy miejsce pracy, gdzie każdy członek zespołu jest wzorem do naśladowania i ma do spełnienia istotną rolę. 


Przywództwo oparte na wartościach

W H&M przywództwo to inspirowanie, odpowiednie delegowanie, konstruktywna informacja zwrotna i motywowanie pracowników. Nasi liderzy sami służą najlepszym przykładem – zawsze kierują się naszymi wartościami i ambicją, aby rozwijać i doskonalić naszych pracowników i firmę.

Większość naszych liderów rekrutujemy wewnętrznie. Oferujemy im szkolenia, coaching i programy mentorskie, aby mogli rozwijać swój potencjał.  

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“