Szukaj ofert pracy

H&M na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Europie

H&M trafił do pierwszej 10 najlepszych miejsc pracy w Europie w rankingu instytutu Great Place to Work®.

Na listę Najlepszych Miejsc Pracy w Europie trafiają organizacje oceniane przez swoich pracowników jako firmy tworzące przyjazną kulturę pracy i kierujące się najlepszymi praktykami. To dla nas powód do dumy!

Wyjątkowa kultura pracy w H&M to zasługa naszych wspaniałych pracowników.  Dzięki temu, że tworzą pełną pasji, kreatywną atmosferę opartą na duchu zespołowym, możemy razem się rozwijać i rosnąć w siłę.


Więcej o instytucie Great Place to Work®

Great Place to Work® to międzynarodowa firma badawcza, szkoleniowa i konsultingowa, pomagająca identyfikować, tworzyć i utrzymywać znakomite miejsca pracy poprzez budowanie kultury organizacji opartej na zaufaniu. Great Place to Work współpracuje obecnie z firmami, organizacjami non-profit oraz agencjami rządowymi w 51 krajach świata.

Jak powstaje lista Najlepszych Miejsc Pracy w Europie?

Lista Najlepszych Miejsc Pracy w Europie jest ogłaszana co roku. Trafiają na nią organizacje dbające o to, by tworzyć dla swoich pracowników środowisko pracy oparte na kulturze zaufania. Kraje biorące udział w rankingu to Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Wielka Brytania i Włochy.

W badaniach uczestniczyło łącznie ponad 2300 firm. Spośród nich wyłoniono 100 Najlepszych Miejsc Pracy w Europie.