Szukaj ofert pracy

Oczywiście, że dodatkowe korzyści istnieją!

W H&M troszczymy się o naszych pracowników. Chcemy, żebyś czuł się u nas doceniony i dobrze traktowany. Na dłuższą metę to właśnie Twoje dobre samopoczucie jest kluczem do naszego sukcesu. W praktyce oznacza to, że nasi pracownicy na całym świecie czerpią dodatkowe korzyści. Poczytaj o nich!


Kupuj za jeszcze mniej

Na pewno już wiesz, że ceny w H&M są świetne – ale dla pracowników są wręcz rewelacyjne! Cały nasz personel otrzymuje zniżki na zakupy w H&M – na całym świecie.


Korzystaj z naszego sukcesu

Program motywacyjny H&M, HIP, promuje i nagradza staranność naszych pracowników w codziennej pracy, jak również ich długofalowe zaangażowanie. Dotacja rodziny Prezesa Zarządu, Stefana Perssona łącznie z późniejszym wkładem ze strony Grupy H&M będzie z biegiem czasu równo rozdzielana pomiędzy pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska czy wysokości pensji. Oznacza to, że jako pracownik będziesz czerpać korzyści z przyszłego rozwoju H&M, tak samo jak nasi udziałowcy. Czytaj więcej!


Szkolenia i doskonalenie zawodowe

H&M zapewnia szkolenia wewnętrzne na każdym etapie pracy. Chcemy być miejscem, w którym nasi pracownicy czują się doceniani i mają szansę na rozwój. Osiągamy to dzięki rotacji wewnętrznej i szerokim możliwościom awansu, również międzynarodowego. Zapewniamy programy szkoleniowe dla nowych Doradców sprzedaży, Kierowników działu, Dekoratorów i Kierowników sklepów.


Ocena pracownika i otwarty dialog

Uważamy, że informacja zwrotna i ocena pracy naszych pracowników jest istotna dla ich rozwoju i satysfakcji. Coroczne oceny pracownicze i rozmowy o płacy to tylko niektóre ze sposobów na osiągnięcie tego celu. Osobiste i zawodowe doskonalenie się naszych pracowników stanowi integralną część rozwoju H&M. Wspólnie możemy dalej budować sukces firmy.