Szukaj ofert pracy

Witamy studentów!


Połącz studia z pracą

Otrzymujemy wiele zapytań od studentów poszukujących pracy dorywczej albo na czas wakacji. Rzeczywiście, praca w jednym z naszych sklepów w niepełnym wymiarze godzin to znakomita okazja, aby rozpocząć karierę w H&M. To idealne miejsce, żeby nas poznać. Może prowadzić do pracy w pełnym wymiarze godzin lub do międzynarodowej kariery. Poznaj kulturę pracy opartą na otwartości, dobrej zabawie, elastycznych godzinach pracy i indywidualnej odpowiedzialności!


Staż i programy dla praktykantów

W niektórych krajach możesz pracować w naszych sklepach jako praktykant. Zdarza się również, że przyjmujemy młodych kandydatów na staże i programy szkoleniowe w naszych biurach. Tego typu oferty publikowane będą w dziale Dostępne stanowiska pracy.

W naszej siedzibie głównej w Szwecji oferujemy staże i programy szkoleniowe w zakresie m.in. kontrolingu, IT oraz zakupów i designu. Odwiedź szwedzką wersję strony poświęconej karierze, aby dowiedzieć się więcej.


Piszesz pracę zaliczeniową lub magisterską?

Jesteś zainteresowany napisaniem pracy o H&M? Fantastycznie! Niestety nie możemy pomóc Ci w aktywny sposób, ponieważ nie dysponujemy dostateczną ilością czasu ani zasobami, na które zasługują tego typu projekty. Mamy jednak nadzieję, że znajdziesz wiele faktów, danych liczbowych i innych użytecznych informacji na hm.com.