Karjeras iespēju meklēšana

Veikala noformējuma veidotājs

Seko vienu dienu Orpiano

Veikala noformējuma veidotāja amats ir radošs un dinamisks. Tu apmācīsi, motivēsi un pārraudzīsi, lai Tavi kolēģi vienmēr domātu komerciāli. Ja Tu dari savu darbu labi, karjeras iespējas H&M ir nebeidzamas.

Apgalvojums, ka vienkārši interesējies par modi, ir Tevis nenovērtēšana. Tu labi pārzini jaunākās tendences un proti lieliski prezentēt mūsu kolekcijas iedvesmojošā un komerciālā veidā. Mēs meklējam lielisku komandas locekli, iedvesmas pilnu personu, kas vienmēr zina, kā iedvesmot arī citus. Tev patīk būt notikumu centrā un strādāt vietā, kur nav divu vienādu dienu.

Tavs pienākums būs izvietot mūsu apģērbus pievilcīgā veidā un sekot pārdošanas aktivitātēm, lai lieliskais veikala izskats nestu peļņu. Tu būsi atbildīgs par skatlogiem un veikala iekārtojumu, tā, lai veikals vienmēr izskatītos foršs un stilīgs. Tu arī apmācīsi savus kolēģus veikalā, kā veidot reklāmu un izvietot apģērbus.

Vai spēj domāt ārpus rāmjiem? Te ir Tava iespēja neparastai karjerai.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.