Karjeras iespēju meklēšana

Vizuālais dekorators

 

Liec veikalam izskatīties labi & klientiem izskatīties lieliski

Vizuālais dekorators ir radošs un spraigs amats. Tu kā modes cienītājs uzmanības centrā veido jaunākās tendences. Komplektēšana un apģērbu prezentēšana ir Tava specializācija. Klients ir centrā it visam, ko dari Tu un Tava komanda. Tavs radošums un komerciālais domāšanas veids Tev palīdz radīt iedvesmojošu, nozīmīgu un ērtu iepirkšanās pieredzi.

Teikt, ka mode ir Tava aizraušanās, būtu nepateikt neko. Tu pārzini visas tendences un lieliski proti iedvesmojoši un komerciāli prezentēt mūsu kolekcijas. Mēs meklējam lielisku komandas spēlētāju un iedvesmas pilnu personu, kas zina, kā iedvesmot citus. Tev patīk atrasties visa centrā un darbs, kurā katra diena ir atšķirīga.

Tavs uzdevums ir pievilcīgi parādīt mūsu apģērbus un kontrolēt tirdzniecības darbības, lai nodrošinātu, ka mūsu apģērbi sasniedz lieliskus pārdošanas rezultātus. Tu būsi atbildīgs par skatlogiem un displejiem veikalā, nodrošinot, ka veikals visos veidos ir jautrs un moderns. Tu arī apmācīsi un trenēsi savus veikala kolēģus vizuālās produktu virzīšanas tirgū un apģērbu prezentēšanas jomā. Tu gūsti iedvesmu radīt ilgstošu iespaidu uz ikvienu, kas saskaras ar mūsu zīmolu un personālu. Tevi motivē tas, lai varētu palīdzēt ikvienam izskatīties un justies labi.

Liec veikalam izskatīties labi & klientiem izskatīties lieliski.
Esi vizuālais dekorators & kas vairāk, strādājot H&M.