Karjeras iespēju meklēšana

Veikala vadītājs

 

Veido iedvesmojošu veikalu & iedvesmas pilnu komandu

Būt par veikala vadītāju uzņēmumā H&M nenozīmē būt par lielo priekšnieku, bet gan būt iedvesmojošam un motivēt cilvēkus panākt lieliskus rezultātus. Visiem mūsu veiksmīgajiem Store Managers ir izcilas vadīšanas prasmes un ķēriens biznesā.  Viņus virza spēcīga personīgā enerģija, un viņi gūst izcilus rezultātus, trenējot un iedvesmojot citus.

Tavs kā Store Manager uzdevums ir klientu likt pirmajā vietā visā, ko tu dari… Tev ir jānodrošina visaugstākais iespējamais klientu apkalpošanas līmenis un jāpārliecinās, ka vizuālā produktu virzīšana tirgū tiek īstenota saskaņā ar mūsu vadlīnijām. Tu palielini sava veikala tirdzniecības iespējas un rentabilitāti, kā arī kontrolē rezultātus. Tāpat Tu vadīsi pārdevēju - konsultantu un veikala menedžmenta komandas darbā pieņemšanu, apmācību un attīstību. Mūsu uzņēmums ir Tavs uzņēmums, tādēļ, kad Tu audz, augam arī mēs.

Veido iedvesmojošu veikalu & iedvesmas pilnu komandu.
Esi veikala vadītājs & kas vairāk, strādājot H&M.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.