Karjeras iespēju meklēšana

Pārdevējs

Seko vienu dienu Anta

Pārdevējs ir viens no mūsu svarīgākajiem amatiem un lielisks veids, kā sākt karjeru pie mums. Daudzi mūsu vadītāji ir sākuši savu karjeru tirdzniecības zālē, kur galvenais ir izcila klientu apkalpošana.

Lai labi iekļautos mūsu pārdevēju komandā, tev vajadzētu būt gatavam veikt dažādus uzdevumus un patikai visu dienu skraidīt turpu šurpu. Tāpat ir labi, ja esi pozitīva un draudzīga persona ar lielisku stila izjūtu, ja Tev piemīt labas organizēšanas spējas un Tev patīk strādāt komandā ar cilvēkiem, kas ir tikpat draudzīgi un ieinteresēti modes sfērā, kā Tu.

Darbs veikalā nozīmē H&M pārstāvēšanu. Tu iedvesmo, virzi un palīdzi mūsu klientiem visos iespējamos veidos. Nav svarīgi vai atrodies tirdzniecības zālē, vai pielaikošanas kabīnē vai pie kases – visur tu šķilsi modes dzirksti. Laba apkalpošana ietver arī saņemto apģērbu sakārtošanu un telpu uzturēšanu labā kārtībā, un, protams, arī visu mūsu reklāmas kampaņu un atlaižu piedāvājumu pārzināšanu.

Šķiet, ka tas varētu būt Tu? Apsveicam – te ir Tava iespēja neparastai karjerai.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.