Karjeras iespēju meklēšana

Pārdevējs - konsultants

 

Liec klientiem justies gaidītiem & sajūti, ka vari būt pats

Mūsu klientu acīs Tu esi H&M! Tu esi draudzīgs, stilīgs, un Tev patīk strādāt ar cilvēkiem. Tu esi svarīgs H&M veikalā. Lieliskas klientu apkalpošanas nodrošināšana un stila padomu sniegšana Tevi visu dienu uztur aktīvu.

Pārdevējs - konsultants ir viens no mūsu vissvarīgākajiem amatiem un lielisks veids, kā sākt savu piedzīvojumu H&M. Daudzi no mūsu vadītājiem uzsāka strādāt tieši tirdzniecības zālē.

Tirdzniecības zālē izcilai klientu apkalpošanai ir izšķiroša nozīme. Tu kā pārdevējs - konsultants veic vairākus pienākumus, un Tev patīk stāvēt kājās. Tu esi arī pozitīvs, draudzīgs cilvēks ar fantastisku stila sajūtu. Tev ir lieliskas organizatoriskās prasmes un Tev patīk strādāt ar tādu cilvēku komandu, kas ir tikpat sabiedriski un ieinteresēti modē, kā Tu.

Strādāšana veikalā nozīmē H&M pārstāvēšanu. Tu visādi iedvesmo, vadi un palīdzi mūsu klientiem. Neatkarīgi no tā, vai esi tirdzniecības zālē, pie pielaikošanas kabīnēm vai pie kases, Tu strādāsi ar modi un cilvēkiem. Lieliska klientu apkalpošana arī ietver ienākošo apģērbu salikšanu un veikala pievilcīgā izskata nodrošināšanu. Un, protams, Tev jābūt pilnībā informētam par visām mūsu kampaņām un tirdzniecības aktivitātēm. Tev tiks dota iespēja īstenot ieceres. Ja meklē piedzīvojumu, tad H&M atradīsi aizraujošu ceļojumu.

Liec klientiem justies gaidītiem & sajūti, ka vari būt pats.
Esi pārdevējs-konsultants & kas vairāk, strādājot H&M.