Karjeras iespēju meklēšana

Interneta klientu servisa komandas līderis

Komandas līderim klientu servisā ir ļoti nozīmīga loma. Starp simtiem jautājumu, kas katru dienu nonāk klientu servisā, komandas līderis nezaudē uzmanību uz klientu, ir pozitīvs un sniedz izcilu servisu, tikmēr virzot savu komandu darīt to pašu.

Komandas līderi, kādus mēs meklējam, būs atbildīgi par savas komandas izaugsmi un viņu darbavietām. Tev jāpiemīt izcilām līderības prasmēm un jābūt organizētam, efektīvam un praktiskam. Tava enerģija ir lipīga, Tu esi motivējošs un iedvesmojošs, un Tu zini, kā panākt, lai Tava komanda sasniegtu rezultātus un sniegtu H&M standartiem atbilstošu servisu. Tu esi arī lielisks sarunu vedējs.

 

Tavs darbs ir veidot izcilas ilgtermiņa attiecības ar klientiem un apmācīt savu komandu apmēram 15 cilvēku sastāvā. Tu plānosi un realizēsi aktivitātes un mērķus kopā ar savu komandu un vadītājiem, lai sasniegtu galveno mērķi – palielināt pārdošanas apjomu un rentabilitāti, realizējot izcilu klientu apkalpošanu. Tu arī nodrošināsi, ka tiek vienmēr ievērota mūsu darba kārtība.

Gribi sākt kaut tūlīt? Te ir Tava iespēja neparastai karjerai.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.