Karjeras iespēju meklēšana

Nodaļas vadītājs

Seko vienu dienu Marla

Kā nodaļas vadītājs H&M, Tu pavadīsi 80% laika tur, kur viss notiek – veikala zālē. Ne tikai tāpēc, ka tur ir interesantāk, bet arī lai atbalstītu savus kolēģus. Lai sasniegtu lieliskus pārdošanas rādītājus, Tev jāzina, ka ir svarīgi ieklausīties savas komandas idejās un palīdzēt viņiem attīstīt savas prasmes.

Nodaļu vadītājiem, kādus mēs meklējam, ir jābūt ļoti daudzpusējiem. Tev šķiet pievilcīgs mūsu uzņēmuma dinamiskums un darbs, kur Tu pieņem ātrus lēmumus un uzreiz tos realizē. Tu esi problēmu risinātājs ar pozitīvu attieksmi. Tu esi arī labi organizēts un zini kā motivēt un iedvesmot apkārtējos.

Tu spēj vadīt savu nodaļu, organizējot lielisku klientu apkalpošanu veikalā, pielaikošanas kabīnēs un pie kasēm. Kad Tu neesi veikalā kopā ar komandu, Tu veido pārdošanas stratēģijas, pārdošanas virzīšanas prezentācijas un kampaņu un aktivitāšu plānus. Tu apmāci, attīsti un novērtē pārdevējus, kā arī organizē un plāno savas nodaļas veiksmi.

Esi gatavs izaicinājumam? Te ir Tava iespēja neparastai karjerai.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.