Karjeras iespēju meklēšana

Nodaļas vadītājs

 

Palīdzi citiem atrast viņu ceļu & atklāj arī savējo

Strādājot par nodaļas vadītāju uzņēmumā H&M, Tu pavadīsi 80% sava laika tur, kur viss notiek — tirdzniecības zālē. Ne vien tāpēc, ka tas ir jautrāk, bet arī, lai atbalstītu savus kolēģus. Lai panāktu lieliskus rezultātus, Tu zināt, cik svarīgi ir klausīties savas komandas idejās un palīdzēt viņiem attīstīt savas prasmes.

Piemēra rādīšana un strādāšana kopā ar savu komandu notiek pavisam dabīgi. Tev ir domāšanas veids, kas klientu liek pirmajā vietā, aktīva komerciālā sajūta, kas virza tirdzniecību, un operatīvās zināšanas, kas atbalsta Tevi un Tavu komandu. Tev patīk mūsu uzņēmuma ātrais temps un darbs, kurā vari pieņemt ātrus lēmumus un tos izmantot praksē. Tu esi risinājumu atradējs ar pozitīvu attieksmi. Tu esi arī organizēts un zini, kā motivēt un iedvesmot apkārtējos.

Tu savu nodaļu vadi, nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu tirdzniecības zālē, pielaikošanas kabīnēs un pie kasēm. Kad neesi veikala tirdzniecības zālē, atbalstot savu komandu, Tu izstrādā tirdzniecības stratēģijas un produktu virzīšanas prezentācijas, kā arī plāno kampaņas un aktivitātes. Tu apmāci, attīsti un novērtē pārdevējus - konsultantus, kā arī organizē un plāno savas nodaļas darbu, lai gūtu panākumus. Mēs augsti novērtējam ieguldījumu, kādu katra persona var dot mūsu kopīgo panākumu sasniegšanā. Kad pievieno savu unikālo balsi H&M, mēs kopā varam darīt brīnumus.

Palīdzi citiem atrast viņu ceļu & atklāj arī savējo.
Esi nodaļas vadītājs & kas vairāk, strādājot H&M.