Karjeras iespēju meklēšana

Darbs Ražošanā

Mūsu klientiem jābūt pārliecībai, ka viss, ko viņi pērk H&M veikalos, tiek modelēts, ražots un izplatīts, veltot vislielāko uzmanību cilvēkiem un videi.

Mūsu Ražošanas nodaļu birojos apvienojas vairāku profesiju pārstāvji, dizaina ideju pārvēršot gatavā izstrādājumā. Biroji atrodas piegāžu tirgos un ir galvenie kontaktpunkti vietējiem piegādātājiem, kā arī tajos risina visu pasūtījumu praktiskos jautājumus un laika sadalījumu.

Vai Tu meklē darbu noteiktā valstī? Lūdzu, izvēlies vienu no ražošanas valstīm: Bangladeša, Bulgārija, Kambodža, Ķīna, Etiopija, Indija, Indonēzija, Itālija, Koreja, Pakistāna, Portugāle, Rumānija, Šrilanka, Zviedrija, Turcija vai Vjetnama. Mūsu ražošanas globālo funkciju izpilde notiek Zviedrijā.

Piedāvājumu pārdošanas speciālists

Vai esat spējīgs sarunu vadītājs un kaislīgs modes fans? Tad šis amats varētu būt piemērots tieši jums!

Plašāka informācija par piedāvājumu pārdošanas speciālista darbu.

Darījumu kontrolieris

Vai esat vērīgs analītiķis ar iespaidīgu prasmi strādāt ar cilvēkiem? Tad šis amats varētu būt piemērots tieši jums!

Plašāka informācija par darījumu kontroliera darbu.

Apģērbu ražošanas tehniķis

Vai jūs pievēršat uzmanību tehniskām detaļām un mērījumiem, lai ražotu vislabākās kvalitātes apģērbu? Tad šis amats varētu būt piemērots tieši jums!

Plašāka informācija par apģērbu ražošanas tehniķa darbu.

Iepirkšanas pārzinis

Vai jūsu stratēģiskā domāšana palīdz slēgt vislabākos pasaules mēroga darījumus? Tad šis amats varētu būt piemērots tieši jums!

Plašāka informācija par iepirkšanas pārziņa darbu.

Produktu menedžeris

Vai jums piemīt spējas izveidot ražošanas pasaulē vissekmīgākās komandas? Tad šis amats varētu būt piemērots tieši jums!

Plašāka informācija par produktu menedžera darbu.

Ilgtspējas revidents

Vai jūs ar lepnumu reklamētu un garantētu mūsu piegādātājiem ilgtspējīgu darbu? Tad šis amats varētu būt piemērots tieši jums!

Plašāka informācija par ilgtspējas revidenta darbu.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.