Karjeras iespēju meklēšana

Vizuālais noformējums

Vizuālo dekoratoru nodaļa darbojas dažādās jomās, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi, pasniedzot mūsu modes preces un kampaņas vizuāli iedvesmojošā veidā.

Radot izteiksmīgas kampaņas, uzlabojot preču izkārtojumu veikalā un veidojot aizraujošus skatlogu noformējumus, mēs nodrošinām, ka mūsu kolekcijas tiek parādītas vislabākajā veidā.

Šobrīd nodaļā strādā 80 talantīgi darbinieki, kas veic dažādus darba pienākumus. Viņu vidū ir radošie darbinieki, stilisti un projektu vadītāji.

Vizuālo dekoratoru nodaļā ietilpst piecas komandas, kas specializējas dažādās jomās. Tās visas sadarbojas, lai sasniegtu vislabākos iespējamos rezultātus!

  • Prezentācijas un stila komanda – tā cieši sadarbojas ar Iepirkumu ofisu, lai panāktu labāko iespējamo prezentāciju un stilu. Šī komanda veido globālās vizuālā mārketinga vadlīnijas un strādā gan ar pašreizējām kolekcijām, gan nākotnes iecerēm.
  • Skatlogu dizaina komanda – tā ir atbildīga par vislabāko iespējamo kampaņu īstenošanu mūsu veikalos, tostarp skatlogu noformējumu veidošanu.
  • Ražošanas komanda – tā ir atbildīga par augstas kvalitātes produktu iegādi un ražošanu mūsu veikaliem, izvēloties labākos piedāvājumus. Komandas mērķis ir nodrošināt inovatīvus, ilgtspējīgus un komerciāli spēcīgus projektus, kas palielina pārdošanu un zīmola/idejas ietekmi.
  • Plānošanas un informācijas komanda – tās galvenās atbildības jomas ir komerciālās plānošanas vadība, kampaņu attīstīšana, iepirkšanās pieredzes uzlabošana veikalā un iedvesmojošas informācijas veidošana mūsu veikalu un valstu komandām.
  • Valstu atbalsta un talantu komanda - ceļo pa visu pasauli, lai atbalstītu valstu komandas vizuālā noformējuma īstenošanā un dalītos ar labākajiem piemēriem.

Vienkārši sakot, Vizuālo dekoratoru nodaļa veido lielisku iepirkšanās pieredzi, izrādot mūsu kolekcijas un īstenojot kampaņas vislabākajā iespējamajā veidā!

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.