Karjeras iespēju meklēšana

Merčendaizings

Merčendaizinga nodaļā mēs apvienojam komercionalitāti, analītiskās prasmes un vēlmi panākt labākus rezultātus. Mūsu komandās ietilpst Merčendaizinga speciālisti, preču sortimenta speciālists  un Merčendaizinga nodaļas vadītājs. Visi kopā mēs nodrošinām optimālus preču daudzumus un meklējam veidus, kā maksimāli palielināt pārdošanas iespējas, lai H&M joprojām visā pasaulē var klientiem piedāvāt vislabāko modes preču iepirkšanās pieredzi.

Lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības, mēs izstrādājam stratēģijas mūsu daudzveidīgajām koncepcijām, piemēram, Sievietēm, Vīriešiem, Bērniem, Divided, Mājai un skaistumam, un nodrošinām, ka mūsu plašais piedāvājums tiek ideāli pielāgots mūsu dažādajiem tirgiem. Sadarbojoties ar citu nodaļu komandām, piemēram, vizuālo dekoratoru un mārketinga nodaļu, mēs nodrošinām reklāmas materiālu izpildījumu un mācām veikalu darbiniekiem, kā viņi var izpētīt pārdošanas iespējas.

Kopumā darbs Merčendaizinga nodaļā nozīmē, ka jūs gūstat daudzpusīgu ieskatu visās mūsu uzņēmuma jomās. Šeit sākas jūsu nebeidzamās karjeras iespējas.