Karjeras iespēju meklēšana

Finanses un grāmatvedība

Globālā finanšu un grāmatvedības nodaļa ir mūsu biznesa kodols. Mēs atbildam par visu no rēķinu apmaksas līdz uzņēmuma naudas plūsmas nodrošināšanai. Mēs atbildam arī par visiem grāmatvedības jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmuma paplašināšanos.

Mūsu nodaļā ir daudz dažādu amatu, un visi ietver lielu atbildību. Daļa no mums nodarbojas ar stratēģiskiem transakcijas maksu risinājumiem, daļa ar paplašināšanos jaunos tirgos, un daļa ar rēķiniem. Mēs esam bariņš ļoti ambiciozu grāmatvežu, grāmatvedības kontrolieru, rēķinvežu un algu grāmatvežu, kam piemīt biznesa mīlestība. Mūsu komanda ir iesaistīta katrā mūsu veiksmes stāsta solī – no vissīkākā grāmatvedības jautājuma līdz globāliem pievienotās vērtības  nodokļa izaicinājumiem.

Citiem vārdiem,– finanšu un grāmatvedības nodaļa nodrošina H&M finansiālo gudrību un nepieciešamos līdzekļus, lai turpinātu izaugsmi un piedāvātu pasaulei modi.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.