Karjeras iespēju meklēšana

Iepircējs

Pavadi vienu darbadienu kopā ar Dženiju un Šori

Iepirkumi H&M ir daļa no komandas darba. Tu strādāsi galvenajā birojā Stokholmā kopā ar dizaineriem,  modelētājiem un biznesa kontrolieriem, veidojot jaunās kolekcijas. Darba vide ir strauja, dinamiska un radoša, un katra diena ir citāda.

Mēs meklējam kādu, kam ir ķēriens uz pasaules tirdzniecības tendencēm un sestais prāts, kas saka, ko cilvēki visā pasaulē pirks. Modes preču iepirkšana mūsu veikaliem, katalogiem un interneta piedāvājumam ir vieglākā daļa, to pārdošana – riskantākā. Tāpēc Tev jāprot arī labi plānot, pārbaudīt pieprasījumu apstrādes laikus un nepārtraukti meklēt jaunas pārdošanas iespējas.

Kā iepirkumu speciālists Tu vadīsi un uzņemsies atbildību par pārdošanas apjomu palielināšanu un peļņu savā grupā. Strādāt par iepirkumu speciālistu nozīmē arī produktu loka plānošanu, attīstīšanu un izgatavošanu savā jomā, kā arī plašu un detalizētu laika un budžeta plānu veidošanu.

Vai tas liek Tavai sirdij sisties straujāk? Te ir Tava iespēja neparastai karjerai.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.