Karjeras iespēju meklēšana

Biznesa kontrole

H&M Biznesa kontrolieri analīzi pārvērš darbībā. Tavas prasmes ir nepieciešamas, lai atrisinātu sarežģītus uzdevumus ikvienā nodaļā – sākot ar pārdošanas, interneta un produkcijas līdz iepirkumu, jauna biznesa iespēju un IT nodaļām. Lai kur Tu strādātu, tas, kas mūs visus vieno, ir atbildības sajūta, aizraušanās ar biznesu un nebeidzamas karjeras iespējas.

Kā biznesa kontrolieris Tu esi apmācīts, lai kļūtu par nākotnes līderi dinamiskā vidē. Tev jābūt spējīgam nepārprotami skaidri izklāstīt sarežģītas lietas savai komandai, kurā Tu esi vienīgais analītiķis. Daļa no mums strādā Stokholmā iepirkumu vai citās centrālajās nodaļās, citi savukārt pārdošanas un produkcijas nodaļās visā pasaulē.

Īsumā – biznesa kontrole ir sfēra ar plašām iespējām un darbavietām visā uzņēmumā. Mēs sasniedzam savus mērķus, pārvēršot analīzi rīcībā.

Biznesa kontrolieris

Tu esi vērīgs analītiķis ar apbrīnojamām attiecību uzturēšanas prasmēm? Tad šis varētu būt amats Tev!

Uzzini vairāk par biznesa kontroliera darbu.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.