Karjeras iespēju meklēšana

Ilgtspējīgums

Sustainability is about staying relevant by being a force of change. It means respecting both people and planet today without compromising the needs of tomorrow.

Apģērb visu pasauli & palīdzi modi padarīt vēl ilgtspējīgāku. Esi pats & kas vairāk, strādājot H&M

Uzņēmumā H&M mēs lepojamies ar to, ka palīdzam saviem klientiem izskatīties un justies labi. Šī kopīgā mērķa sajūta mūs motivē, lai katrai darbībai būtu nozīme. Tā mūs iedvesmo radīt pozitīvu iespaidu ikvienam, kas saskaras ar mūsu zīmolu un personālu.

Mūsu mērķtiecīgais darbs sniedzas tālāk par mūsu klientiem. Tā kā mums ir vairāk nekā  5,000 veikalu visā pasaulē, ņemot vērā mūsu izmērus un mērogu, tas nozīmē, ka mums ir milzīga atbildība radīt pozitīvu iespaidu visā mūsu vērtību ķēdē. Mēs esam cieši apņēmušies vides un sociālās ilgtspējības principus iestrādāt katrā mūsu uzņēmējdarbības aspektā jau vairāk nekā divdesmit gadu garumā. Mēs esam apņēmušies darīt labu. 

"Uzņēmumā H&M mēs sev esam devuši uzdevumu padarīt modi ilgtspējīgu un ilgtspēju modernu. Mēs vēlamies cilvēkiem palīdzēt izpaust savu personību un justies lepniem par to, ko viņi valkā. Esmu ļoti saviļņots redzēt progresu, kādu esam panākuši līdz šim, un kā tas mums palīdzēs klientiem sagādāt vēl labāku piedāvājumu un radīt ilgtspējīgāku modes nākotni," saka Karls-Johans Pērsons (Karl-Johan Persson), Chairman of the board H & M Hennes & Mauritz AB.

Mēs esam 100% apņēmušies vadīt izmaiņas ceļā uz ilgtspējīgāku modes nākotni.  Lai uzzinātu vairāk par mūsu darbu ilgtspējas jomā, pārej uz sadaļu: 

hm.com/hm-sustainability
hmgroup.com/sustainability