Karjeras iespēju meklēšana

Esi pats & kas vairāk, strādājot H&M

Uzņēmumā H&M mēs uzskatām, ka Tev ir iespēja atrast to, kas Tev patīk. Mēs Tev piedāvājam vietu radošumam un izaugsmei — vietu, kurā vari justies piederīgs un izpaust sevi.  Tu pievienosieties enerģiskai komandai uzņēmumā, kurā strādāt ir tikpat labi, kā tas izskatās. Mēs uzskatām, ka H&M tas ir iespējams, jo kopā mēs to varam padarīt iespējamu.

 

Mēs laipni aicinām ikvienu

Mūsu kultūru vieno kopīgas vērtības. Mēs zinām, ka vislabākos rezultātus panākam tad, kad cilvēki jūtas brīvi un nepiespiesti. Mēs augsti novērtējam ieguldījumu, kādu katra persona var dot mūsu kopīgo panākumu sasniegšanā. Pievieno savu unikālo balsi H&M — kopā mēs varam darīt brīnumus.

Uzņēmumā H&M mēs Tevi iedrošinām justies nepiespiesti un cienīt atšķirīgo. Dažādība mūs padara stiprus un veido iekļaujošu un patīkamu darba vidi, kurā ikviena personība tiek augstu vērtēta. Kad daudz dažādu cilvēku sanāk kopā un dalās savās zināšanās, pieredzē un idejās, mēs varam iedvesmot un piesaistīt klientus visā pasaulē.

H&M ir godīgs darba devējs, kas atbalsta vienlīdzību. Mēs esam apņēmušies nodrošināt drošu un pievilcīgu darba vietu, kurā visi darbinieki tiek atzīti, jūtas novērtēti un sajūt, ka pret viņiem izturas ar cieņu.

Mūsu sociālās politikas darbojas kā uzņēmuma vērtību papildinājums un izskaidro visu darbinieku tiesības un pienākumus tādos jautājumos, kā savstarpēja cieņa, vienlīdzīgas tiesības, diskriminācija un aizskaršana.

 

Atklāj aizraujošu ceļojumu uzņēmumā H&M

Mēs kā viens no lielākajiem mazumtirgotājiem modes nozarē vēlamies būt vieta, kur viss ir iespējams un vieta, kurā būt. Papildus mūsu domāšanas veidam, ka klients ir pirmajā vietā, katram H&M darbiniekam ir profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Tev tiek dotas iespējas, uzticība un izaicinājums atklāt pašam savu ceļu un uzrakstīt savu stāstu. Mēs ticam, ka cilvēkiem jau pašā sākumā ir jādod konkrēti pienākumi un jāattīsta spēcīga atbildības sajūta.

Lai kāds būtu Tavs amats H&M, Tu redzēsi, ka cilvēkus vieno kopīga aizrautība ar modi, radošumu un rezultātiem. Mēs visi strādājam pie tā, lai ļautu klientiem labi izskatīties un justies! Mūsu uzņēmējdarbības gars cilvēkus iedrošina būt drosmīgiem, pārkāpt normas un krāsot pāri līnijām. Mēs esam uz rīcību orientēti problēmu risinātāji. Dinamiskajai, ātri mainīgajai modes nozarei ir nepieciešams elastīgums, drosme un izveicība. Tev tiks dotas iespējas īstenot ieceres. Ja meklē piedzīvojumu, tad H&M atradīsi aizraujošu ceļojumu. 

Mūsu talantīgie darbinieki ir tas, kas mūs padara īpašus. Mēs augsti novērtējam ieguldījumu, kādu katrs var dot mūsu kopīgo panākumu sasniegšanā. Pateicoties talantīgajiem pārdevējiem-konsultantiem, vizuālajiem dekoratoriem, modelētājiem, dizaineriem, biznesa analītiķiem un daudziem citiem, mēs varējām pārsteidzoši ātri izaugt, un tagad mums ir vairāk nekā 5,000 veikalu 74 valstu tirgos visā pasaulē. Mēs turpinām augt!

 

Mūsu vērtības ir mūsu pamats 

Mums, H&M, rūp! Mēs rūpējamies par mūsu klientiem un cits par citu. Mums patīk jautrība, un tas ir redzams tajā, kā strādājam. 

Mūsu vērtības atspoguļo H&M sirdi un dvēseli. Tās nosaka, ko nozīmē šeit strādāt, un to, kā mēs strādājam. Kad mēs sadarbojamies ar kolēģiem un klientiem visā pasaulē, mūsu vērtības mums palīdz attīstīties un augt, un kļūt par vietu, kur viss ir iespējams un vietu, kurā būt… 

MĒS ESAM VIENOTA KOMANDA
MĒS TICAM CILVĒKIEM
UZŅĒMĒJA GARS
NEMITĪGS PROGRESS
UZMANĪBAS PIEVĒRŠANA IZMAKSĀM
TIEŠUMS UN ATVĒRTĪBA JAUNĀM IDEJĀM
JO VIENKĀRŠĀK, JO LABĀK

Atbildiet uz jautājumiem, lai noskaidrotu, vai jums piemīt H&M domāšanas veids.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.