Karjeras iespēju meklēšana

Mode, jautrība un rosība!

H&M - viens no pasaulē lielākajiem modes preču mazumtirgotājiem - piedāvā nebeidzamas karjeras iespējas. Aktīva, rosīga un ārkārtīgi daudzveidīga vide – tā ir vieta, kurā klients vienmēr ir uzmanības centrā.

Šodien H&M strādā ap 177,000 darbinieku vairāk kā 73 tirgos.

Bet, kas mūs patiesi atšķir, ir mūsu lieliskie darbinieki. Sākot ar stilīgiem pārdevējiem un veikalu noformējuma veidotājiem, līdz datorguru un veiksmīga biznesa plānotājiem – visi mūsu darbinieki ir centīgi un ar viss-ir-iespējams attieksmi. Nemaz nerunājot par modes izpratni. Pateicoties viņiem mēs esam izauguši līdz vairāk kā 4,972 veikaliem vairāk kā 73 pasaules tirgos. Un mēs turpinām augt.

Mūsu vērtības – H&M gars

Mūsu vērtības atspoguļo H&M sirdi un dvēseli. Tās nosaka, ko nozīmē strādāt šeit un kā mēs veicam savu iemīļoto darbu. Mūsu vērtības mums palīdz attīstīties un pilnveidoties, sadarbojoties ar kolēģiem un klientiem visā pasaulē. Atsevišķi šīs vērtības var šķist pašsaprotamas, bet kopā tās veido kultūru, kas, mūsuprāt, ir unikāla un atšķiras no daudzu citu uzņēmumu kultūras.

MĒS ESAM VIENOTA KOMANDA
MĒS TICAM CILVĒKIEM
UZŅĒMĒJDARBĪBAS GARS
NEMITĪGS PROGRESS
UZMANĪBAS PIEVĒRŠANA IZMAKSĀM
TIEŠUMS UN ATVĒRTĪBA JAUNĀM IDEJĀM
JO VIENKĀRŠĀK, JO LABĀK

„Kad mans vectēvs Ērlings Pēršons 1947. gadā nodibināja H&M, viņš spēcīgu uzņēmējdarbības ideju apvienoja ar tādu strādāšanas veidu, kura pamatā ir vērtības. Tās pašas vērtības mums ir palīdzējušas izveidot tādu pasaules mēroga modes preču uzņēmumu, kāds mēs esam šodien. Katru dienu kolēģi visā pasaulē īsteno mūsu vērtības.”  Ģenerāldirektors Karls-Johans Pēršons (Karl-Johan Persson)


Kā mēs strādājam kopā

Cilvēki ir mūsu resurss, un mēs esam apņēmušies būt labi darba devēji. Nodrošinot interesantu, radošu un dinamisku darba vietu, mēs visi kopā pilnveidojamies.

Mūsu pieeju veido dziļa cieņa pret ikvienu. Tas attiecas uz visiem nodarbinātības aspektiem – sākot no taisnīgiem atalgojumiem, darba laiku un biedrību dalības brīvību līdz vienlīdzīgām izaugsmes un attīstības iespējām uzņēmumā. Būt labam darba devējam ir īpaši svarīgi tajās valstīs, kur likumi un noteikumi atpaliek no mūsu standartiem un prasībām.

Mums ir stingri ētikas principi. Tas nozīmē, ka esam pret diskrimināciju un novārdzināšanu neatkarīgi no darbības vietas. Pie mums strādā dažāda vecuma, dzimuma un dažādu tautību cilvēki, kas ir mūsu uzņēmuma bagātība. Vienlīdzība mums ir ļoti svarīga. Piemērs tam ir mūsu valde, kurā ir 50% sievietes.

Pie mums H&M ir „atvērto durvju” princips, kas ļauj ikvienam darbiniekam pārrunāt darba jautājumus ar vadību tieši. Mūsu darbiniekiem ir tiesības arī uz kolektīvām pārrunām. Mēs nepārtraukti cīnāmies par labām attiecībām gan ar darbiniekiem, gan ar darba ņēmēju asociācijām un arodbiedrībām.

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.