Karjeras iespēju meklēšana

Bezgalīgas karjeras izdevības

Tā kā pastāvīgi augam, vienmēr meklējam talantus  visām uzņēmuma darbības sfērām. Pievienojies mūsu iedvesmojošajai, dinamiskajai, aizraujošajai un vienmēr mainīgajai videi, kur ir nebeidzamas karjeras iespējas.

Mēs ticam saviem cilvēkiem un vienmēr aicinām nākt klajā ar  jaunām idejām un iniciatīvām. Ar apmācību un līderības programmu palīdzību veiksmīgas globālas karjeras potenciālam H&M nav robežu. Mūsu mērķis ir, lai H&M nebūtu tikai darbavieta, bet sākums iespēju pilnai karjerai.


Satiec mūsu cilvēkus

Veiksmīga karjera, amata paaugstinājumi un personīgā izaugsme iepazīsties ar Paulu
Kā pārdošanas konsultantei kļūt par globālās personālvadības nodaļas vadītāju – iepazīsties ar Sannu
Ikviens jauns amats rada jaunus izaicinājumus un iespējas – iepazīsties ar Silkiju

Jūsu karjera mūsu uzņēmumā

Ir daudz veidu, kā veidot karjeru kopā ar mums. Izmantojot iekšēju pieņemšanu jaunā darbā un pienākumu rotāciju, pārvietošanos starp struktūrvienībām un jaunu pienākumu uzņemšanos, tiek sniegtas lieliskas izdevības gan profesionālai, gan personiskai izaugsmei. Mēs darbojamies daudzos tirgos visā pasaulē, un mūsu apjomīgā paplašināšanās rada daudz jaunu iespēju darba norīkojumiem starptautiskā līmenī. 

H&M nepastāv noteikti karjeras veidošanas modeļi. Mēs jūs rosinām aktīvi piedalīties savas karjeras veidošanā. Veiciet izcili savu darbu šeit un tagad, īstenojiet mūsu vērtības dzīvē - un kļūstiet par mūsu nākotnes zvaigzni!


Ikviena ieguldījums ir svarīgs

Mūsu vērtības un H&M gars veido kopīgas saites starp H&M darbiniekiem visā pasaulē. Neatkarīgi no sava amata, jūs palīdzat mums gūt panākumus, gan veicot savus pienākumus, gan īstenojot mūsu vērtības. Vienkārši runājot: Tas, KO jūs darāt, ir tikpat svarīgi kā tas, KĀ jūs to darāt. Tas rada tādu darba vietu, kurā katrs atsevišķs komandā strādājošs cilvēks ir paraugs un sniedz savu ieguldījumu.


Uz vērtībām balstīta līderība

Uzņēmumā H&M līderība ir iedvesmošana, uzdevumu deleģēšana, atgriezeniskā saite un motivācija. Mūsu vadītāji rāda piemēru, un viņus vienmēr virza mūsu vērtības un mūsu apņēmība sekmēt mūsu cilvēku un uzņēmuma izaugsmi.

Vairākums mūsu vadītāju ir stājušies amatā, jau strādājot mūsu uzņēmumā, un, lai sekmētu viņu izaugsmi, mēs piedāvājam teorētiskās un praktiskās apmācības un mentora programmu.  

Lai uzlabotu H&M tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam sīkfailus. Ja turpināsiet izmantot mūsu pakalpojumus, mēs uzskatīsim, ka jūs neiebilstat. Uzziniet vairāk par sīkfailiem.