Karjeras iespēju meklēšana

Viena no vislabākajām darbavietām Eiropā

„Great Place to Work”® ir ierindojusi H&M Eiropas desmit vislabāko darbavietu vidū.

Uzņēmumus, kas iekļauti viņu izveidotajā Eiropas labāko darbavietu sarakstā, to darbinieki ir novērtējuši kā uzņēmumus, kuri pielieto izcilu politiku un praksi un kas atbalsta uzticēšanās kultūru – tas ir sasniegums, ar kuru var lepoties!

H&M unikālo uzņēmuma kultūru ir radījuši mūsu lieliskie darbinieki. Izveidojot interesantu, radošu un dinamisku darbavietu, kurā būtiska nozīme ir komandas darbam, mēs visi kopā pilnveidojamies.


Par „Great Place to Work”®

„Great Place to Work”® ir starptautiska pētnieciska, konsultatīva un apmācību kompānija, kas palīdz organizācijām noskaidrot, radīt un ilgstoši saglabāt lieliskas darbavietas, attīstot augsta uzticēšanās līmeņa darbavietu kultūru. „Great Place to Work” apkalpo uzņēmumus, bezpeļņas organizācijas un valdības iestādes 51 valstī.

Kas ir šis Eiropas labāko darbavietu saraksts?

Ikgadējā Eiropas labāko darbavietu sarakstā tiek norādītas Eiropas reģiona organizācijas, kuras velta īpašas pūles, lai saviem darbiniekiem ilgstoši nodrošinātu augsta līmeņa uzticēšanās kultūru. Novērtēšanā ir iekļautas šādas valstis: Austrija, Beļģija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Īrija, Itālija, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija un Apvienotā Karaliste.

Attiecīgajās valstīs izveidoto sarakstu pētījumos piedalījās vairāk par 2 300 uzņēmumiem. No tiem tika noteiktas 100 labākās darbavietas Eiropā.