Karjeras iespēju meklēšana

Protams, ka ir arī priekšrocības!

H&M rūpējas par saviem darbiniekiem. Mums ir svarīgi, lai Tu justos novērtēts un saņemtu labu attieksmi. Ilgtermiņā, Tava labklājība ir mūsu veiksmes stūrakmens. Praktiski tas nozīmē, ka mūsu darbinieki visā pasaulē saņem dažādas priekšrocības. Iepazīsties ar tām!


Iepērcies vēl lētāk

Kā Tu jau zini, H&M cenas ir lieliskas, bet mūsu darbiniekiem tās ir vēl labākas! Visi mūsu darbinieki saņem atlaidi iepērkoties H&M visā pasaulē.


Iegūsti no mūsu veiksmes

H&M motivācijas programma (HMP) atbalsta un atlīdzina mūsu darbinieku atdevi ikdienas darbā un ilgtermiņa līdzdalību. Sākotnējais valdes priekšsēdētāja Stefana Persona (Stefan Persson) un viņa ģimenes dāvinājums kopā ar turpmākiem H&M grupas ziedojumiem laika gaitā tiks vienlīdzīgi sadalīti visiem mūsu darbiniekiem, neatkarīgi no viņu amata un algas. Jūs kā darbinieks varēsiet gūt labumu no H&M vērtības pieauguma tādā pašā veidā kā mūsu akcionāri. Uzzini vairāk!


Apmācība un attīstība

H&M piedāvā iekšēju apmācību visos līmeņos. Mēs vēlamies, lai H&M būtu vieta, kur darbinieki jūtas vērtīgi un saņem iespēju attīstīties. Tas tiek panākts gan ar iekšējo rotāciju, gan paaugstinājuma iespējām, kā arī piedāvājot starptautiskas darba iespējas. Mēs piedāvājam arī iepazīšanās apmācību programmas pārdošanas konsultantiem, nodaļu vadītājiem, veikala noformējuma veidotājiem un veikalu vadītājiem.


Atsauksmes un atklātas sarunas

Mēs ticam, ka atgriezeniskā saite un darba novērtējums ir būtiski mūsu darbinieku attīstībai un apmierinātībai. Mūsu ikgadējās izvērtēšanas un atalgojuma pārskatīšana ir tikai daži no instrumentiem, lai nodrošinātu izaugsmi. Darbinieku personiskā un profesionālā attīstība ir H&M attīstības neatņemama sastāvdaļa. Kopā mēs varam turpināt veidot uzņēmuma veiksmes stāstu.