Karjeras iespēju meklēšana

Sveiciens studentiem!


Apvienojiet mācības ar darbu

Mēs saņemam daudz lūgumu no studentiem, kuri meklē nepilna laika darbu brīvdienās. Tik tiešām, nepilna laika darbs kādā no mūsu veikaliem ir lieliska iespēja sākt savu karjeru uzņēmumā H&M. Tā ir ideāla vieta, kurā mūs iepazīt, un tā var pārtapt pilna laika darbā, kā arī starptautiskā karjerā. Laipni aicināti aizraujošā un atklātā darba kultūrā ar elastīgu darba laiku un lielu atbildību!


Mācību prakse un apmācības programmas

Dažās no mūsu pārdošanas valstīm jūs varat strādāt mūsu veikalos kā māceklis, un mūsu birojos ik pa laikam radīsies iespējas pieteikties prakses un apmācības programmās. Šāda veida amati tiks norādīti sadaļā „Brīvās darbavietas”.

Mūsu centrālajā birojā Zviedrijā mēs piedāvājam mācību prakses un apmācības programmas tādās jomās kā, piemēram, uzņēmumu kontrole, informāciju tehnoloģijas un pirkšana un dizains. Sīkāku informāciju varat uzzināt Zviedrijas nodaļas karjeras vietnē.


Rakstāt studiju noslēguma darbu vai eseju?

Jūs interesē studiju noslēguma darba vai esejas rakstīšana par H&M? Lieliski! Diemžēl mēs nevarēsim aktīvi piedalīties šajā procesā, jo mums nav nepieciešamā laika vai resursu, lai veltītu tam vajadzīgo uzmanību. Tomēr mēs ceram, ka šeit, hm.com, jūs atradīsiet daudz faktu, skaitļu un noderīgas informācijas.