Ieškoti karjeros galimybių

Vizualinės informacijos kūrėjas

 

Užtikrink, kad parduotuvė atrodytų gerai & padėk pirkėjams atrodyti puikiai

Vizualinės informacijos kūrėjodarbas yra labai kūrybingas ir intensyvus. Esi mados mylėtojas ir seki naujausias tendencijas. Tau puikiai sekasi kurti gerą stilių ir pristatyti drabužius. Tavo ir tavo komandos darbo centre yra pirkėjas. Tavo kūrybingumas ir komerciškas požiūris padeda tau sukurti įkvepiančią, aktualią ir patogią apsipirkti aplinką.

Mada yra tavo didžiausia aistra. Tu išmanai naujausias tendencijas ir sugebi taip pristatyti naujas kolekcijas, kad jos įkvėptų ir būtų perkamos. Mes ieškome puikaus komandos žaidėjo, kupino įkvėpimo žmogaus, kuris mokėtų įkvėpti kitus. Tu būsi įvykių sūkuryje ir mėgausiesi darbu, kuriame niekada nebūna vienodų dienų.

Tavo užduotis bus patraukliai pristatyti mūsų gaminius ir sekti pardavimus tam, kad įsitikintum, kad mūsų gera išvaizda atsiperka. Būsi atsakingas už vitrinas ir prekių išdėstymą parduotuvėje,kad parduotuvėje būtų gera ir ji visada atrodytų madingai. Tu taip pat mokysi savo kolegas patrauklaus prekių išdėstymo parduotuvėje paslapčių. Tu sudarysi teigiamą įspūdį visiems, kurie susiduria su mūsų prekių ženklu ir darbuotojais. Noras padėti visiems atrodyti ir jaustis gerai turi įkvėpti tave veikti.

Užtikrink, kad parduotuvė atrodytų gerai & padėk pirkėjams atrodyti puikiai.
Tapk vizualinės informacijos kūrėju & siek daugiau su „H&M“.