Ieškoti karjeros galimybių

Vitrinų dizaineris

Susipažink su Orpiano darbo diena

Vitrinų dizainerio darbas yra labai kūrybingas ir intensyvus. Tu mokysi ir motyvuosi savo kolegas nuolat galvoti komerciškai. Jei savo darbą atliksi puikiai, tavo karjeros galimybės H&M bus neribotos.

Būtų neteisinga sakyti , kad tu tiesiog domiesi mada; tu žinai visas tendencijas ir sugebi pristatyti kolekcijas taip įkvepiančiai, kad vos jas pamatęs žmogus norėtų įsigyti drabužį. Mes ieškome puikaus komandos žaidėjo, kupino įkvėpimo žmogaus, kuris mokėtų įkvėpti ir kitus. Tu būsi įvykių sūkuryje ir mėgausiesi darbu, kuriame niekada nebūna vienodų dienų.

Tavo darbas bus patraukliai pristatyti mūsų gaminius ir sekti pardavimus tam, kad įsitikintum, ar mūsų gera išvaizda atsiperka. Būsi atsakingas už vitrinas ir parduotuvės vidinį išdėstymą. Sieksi, kad parduotuvė alsuotų mada ir gera nuotaika visais įmanomais aspektais. Taip pat mokysi savo kolegas dekoro ir prekių išdėstymo parduotuvėje paslapčių.

Sugebi priimti originalius sprendimus? Tai – tavo šansas pradėti nekasdienišką karjerą.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.