Ieškoti karjeros galimybių

Parduotuvės vadovas

Susipažink su Beccos darbo diena

Būti H&M parduotuvės vadovu nereiškia būti priekabiu viršininku, tai − sugebėjimas užsitarnauti kitų pagarbą. Iš esmės šis darbas – tai ne asmeninių ambicijų išraiška, o sugebėjimas įkvėpti ir motyvuoti kitus, siekti gerų rezultatų.

Geriausi mūsų parduotuvių vadovai turi puikius lyderystės įgūdžius ir pasižymi verslumu. Į priekį juos veda beribis polėkis, bei sugebėjimas įkvėpti ir mokyti kitus.

Tavo, kaip parduotuvės vadovo, užduotis yra pasiekti didžiausius pardavimus ir pelningumą parduotuvėje kartu stebint rezultatus. Turi užtikrinti geriausią klientų aptarnavimo kokybę ir rūpintis, kad dekoracijos bei prekių išdėstymas parduotuvėje atitiktų mūsų rekomendacijas. Taip pat organizuosi naujų darbuotojų atranką, mokymus ir padėsi tobulėti pardavėjų konsultantų ir parduotuvės vadybininkų komandai.

Pasiruošti, dėmesio, startas! Tai − tavo šansas pradėti nekasdienišką karjerą.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.