Ieškoti karjeros galimybių

Pardavėjas konsultantas

Susipažink su Antos darbo diena

Pardavėjo konsultanto pareigybė  yra viena svarbiausių parduotuvėje, ir puiki karjeros H&M pradžia. Daugelis mūsų vadybininkų pradėjo nuo pardavimų, ten, kur svarbiausia – nepriekaištingas klientų aptarnavimas.

Tu būsi puikus pardavėjas konsultantas, jei sugebi atlikti daug užduočių vienu metu ir mielai praleisi visą dieną ant kojų. Taip pat, jei esi pozityvus, draugiškas ir apdovanotas fantastišku stiliaus pojūčiu. Turi organizacinių gebėjimų ir mėgaujiesi darbu su kolegomis, kurie taip pat yra draugiški ir besidomintys mada.

Dirbti parduotuvėje - reiškia atstovauti H&M. Tu įkvėpsi ir visada padėsi pirkėjams . Tiek prekybos salėje, tiek matavimosi kabinose, tiek prie kasų − aplink save tu skleisi jausmą, kad mada gali būti linksma. Geras klientų aptarnavimas apima ir naujų produktų priėmimą bei nuolatinį rūpinimąsi, kad parduotuvė atrodytų patraukliai. Žinoma, taip pat išmanysi viską apie mūsų siūlomas nuolaidas bei pardavimų akcijas.

Atradai save? Jei taip, sveikiname − tai tavo šansas pradėti nekasdienišką karjerą.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.