Ieškoti karjeros galimybių

Pardavimo konsultantas

 

Padėk pirkėjams pasijusti laukiamiems & jausk laisvę būti savimi

Mūsų pirkėjų akyse tu esi „H&M“! Tu esi draugiškas, stilingas ir tau patinka dirbti su žmonėmis. „H&M“parduotuvėje tavo darbas yra svarbus. Tu visą dieną aktyviai padėsi pirkėjams ir dalysi stiliaus patarimus.

Pardavimo konsultanto pozicija yra viena svarbiausių, nuo jos patogu pradėti savo nuotykį su „H&M“. Dauguma mūsų parduotuvių vadovų pradėjo nuo darbo salėje. 

Parduotuvės salėje svarbiausia gerai aptarnauti pirkėją. Tu būsi puikus pardavėjas konsultantas, jei sugebi atlikti daug užduočių vienu metu ir nesunkiai gali praleisti visą dieną ant kojų. Taip pat, jei mąstai pozityviai, esi draugiškas ir apdovanotas fantastišku stiliaus pojūčiu. Turi puikių organizacinių gebėjimų ir mėgsti dirbti su kolegomis, kurie taip pat yra draugiški ir domisi mada.

Dirbdamas parduotuvėje, tu atstovauji „H&M“. Tu įkvėpsi, patarsi ir visokeriopai padėsi mūsų pirkėjams. Tu visur dirbsi su mada ir žmonėmis: prekybos salėje, matavimosi kabinose ir prie kasų. Geras klientų aptarnavimas taip pat apima naujų produktų priėmimą bei nuolatinį rūpinimąsi, kad parduotuvė atrodytų patraukliai. Žinoma, taip pat reikia išmanyti viską apie mūsų siūlomas nuolaidas ir akcijas. Tu turėsi daugybę progų nuveikti daug svarbių dalykų. Jeigu ieškai nuotykių, „H&M“tau suteiks nepamirštamų įspūdžių.

Padėk pirkėjams pasijusti laukiamiems & jausk laisvę būti savimi.
Tapk pardavimo konsultantu & siek daugiau su „H&M“.