Ieškoti karjeros galimybių

Klientų aptarnavimo internetu komandos vadovas

Klientų aptarnavimo komandos vadovai atlieka labai svarbų darbą. Kasdien į klientų aptarnavimo skyrių plūsta šimtai klausimų, o komandos vadovas turi išlikti susikoncentravęs į nepriekaištingą aptarnavimą ir teikti profesionalias paslaugas, o svarbiausia − mokyti to paties savo komandos narius.

Ieškome komandos vadovų, kurie prisiimtų atsakomybę už savo komandą ir darbo vietą. Vadovas privalo turėti puikius vadovavimo įgūdžius, būti organizuotas, efektyviai dirbantis ir praktiškas. Turi būti energingas, sugebėti motyvuoti ir įkvėpti aplinkinius bei žinoti,  kaip pasiekti, kad jo komandos darbo rezultatai atitiktų H&M standartus. Be jokios abejonės, turi puikiai mokėti  bendrauti su skirtingais žmonėmis. 

 

Tavo darbas − kurti puikius ilgalaikius santykius su mūsų klientais ir apmokyti klientų aptarnavimo komandą, kurią sudaro maždaug 15 žmonių. Kartu su savo komanda ir vadybininkais tu planuosi klientų aptarnavimo skyriaus veiklą bei tikslus,  siekiant padidinti pardavimus ir pelningumą. Taip pat užtikrinsi, kad mūsų planai būtų nuosekliai vykdomi.

Nekantrauji pradėti? Tai − tavo šansas pradėti nekasdienišką karjerą.