Ieškoti karjeros galimybių

Skyriaus vadovas 

 

Padėk kitiems surasti kelią & atrask savąjį

Dirbdamas „H&M“parduotuvės skyriaus vadovu, 80 % savo darbo laiko praleisi ten, kur įvyksta svarbiausi dalykai − prekybos salėje. Ne tik todėl, kad ten linksmiau, bet ir tam, kad padėtum savo kolegoms. Kad pasiektum puikių rezultatų, turi suprasti, kaip svarbu išklausyti savo komandos narių nuomonės ir padėti jiems tobulinti savo įgūdžius.

Tau natūralu mokyti kitus, rodyti savo pavyzdį ir dirbti tiesiogiai su komanda. Laikaisi požiūrio, kad pirkėjas yra svarbiausias, tu turi gerą komercinę nuojautą, kuri padeda padidinti pardavimus ir praktinių žinių, padedančių tau ir tavo komandai. Tau patinka greitas mūsų verslo tempas ir darbas, kuris reikalauja staigių sprendimų bei puikaus jų įgyvendinimo. Mąstai pozityviai ir moki greitai spręsti problemas. Taip pat turi puikių organizacinių gebėjimų ir žinai, kaip motyvuoti ir įkvėpti žmones aplink save.

Vadovausi taip, kad klientai būtų nepriekaištingai aptarnaujami salėse, persirengimo kabinose ir prie kasų. Tuo metu, kai tavęs nebus kartu su komanda prekybos salėje, planuosi pardavimo strategijas, kursi pristatymus ir siūlysi kampanijas bei kitas veiklas. Be to, tu mokysi ir vertinsi pardavimo konsultantus bei vesi savo skyrių į sėkmę. Mes pastebime kiekvieno darbuotojo indėlį į mūsų visų sėkmę. Kai įneši savo individualumo į „H&M“, galime kartu daryti stebuklus.

Padėk kitiems surasti kelią & atrask savąjį.
Tapk skyriaus vadovu & siek daugiau su „H&M“.