Ieškoti karjeros galimybių

Skyriaus vedėjas

Susipažink su Marlos darbo diena

Dirbdamas  skyriaus vedėju H&M, 80 proc. savo darbo laiko praleisi ten, kur įvyksta svarbiausi dalykai − prekybos salėje. Ne tik todėl, kad ten linksmiau, bet ir tam, kad padėtum savo komandai. Norėdamas pasiekti stulbinančių gerų pardavimų rezultatų, turi suprasti, kaip svarbu išklausyti savo komandos narių  nuomonę bei padėti jiems tobulinti savo įgūdžius.

Ieškome skyriaus vedėjų, kurie visuomet žinotų, kas vyksta. Tau patinka greitas mūsų verslo tempas ir darbas, kuris reikalauja greitų sprendimų bei gero jų įgyvendinimo. Esi pozityvus ir mokantis greitai spręsti problemas. Taip pat turi organizacinių gebėjimų ir žinai, kaip motyvuoti bei įkvėpti žmones aplink save.

Vadovausi taip, kad parduotuvė būtų nepriekaištinga, įskaitant puikų klientų aptarnavimą salėse, persirengimo kabinose ir kasose. Tuo metu, kai tavęs nebus kartu su komanda prekybos salėje, planuosi pardavimų strategijas, kursi pristatymus ir siūlysi kampanijas bei kitas veiklas. Taip pat tu apmokysi ir vertinsi pardavėjus konsultantus bei vesi savo skyrių į sėkmę.

Esi atviras iššūkiams? Tai − tavo šansas pradėti nekasdienišką karjerą.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.