Ieškoti karjeros galimybių

Klientų aptarnavimo internetu specialistas

H&M klientų aptarnavimo specialistai ne tik atsako į klausimus − jie tampa draugais. Nes geras klientų aptarnavimas – tai sugebėjimas užmegzti ryšius ir užtikrinti, kad H&M ir toliau siūlys puikų stilių už geriausią kainą. Greitas darbo tempas klientų aptarnavimo skyriuje reiškia, kad kiekviena diena bus vis kitokia. Čia pritapsi, jei esi entuziastingas, sugebi atlikti kelias užduotis vienu metu ir išlaikyti sveiką  protą bei profesionalumą net stresinėse situacijose. Esi įpratęs imtis iniciatyvos, prisiimti atsakomybę ir nuolat šypsotis.

 

Tikimės, kad tau patiks dirbti tiek kompiuteriu , tiek su žmonėmis, neretai − pakaitomis. Taip pat turėtum turėti puikius komunikacijos įgūdžius ir domėtis naujausiomis kampanijomis bei pardavimo strategijomis. Taip pat  tikimės, kad tu neabejingas madai.

Tavo kasdieninis darbas apims atsakymus į klausimus apie prekių užsakymą internetu, kolekcijas ir drabužius. Bendrausi visais kanalais: elektroniniu paštu, telefonu ir net atsakinėsi į popierinius laiškus.

Skamba intriguojančiai? Tai – tavo šansas pradėti nekasdienišką karjerą.