Ieškoti karjeros galimybių

Vizualika

Vizualinės informacijos kūrėjų skyrius (Visual Department) kuria įkvepiančią parduotuvės aplinką ir kampanijas, kurios gerina mūsų klientų apsipirkimo patirtį.

Mes kuriame išraiškingas kampanijas, tobuliname prekių išdėstymą parduotuvėse ir rūpinamės įkvepiančiomis vitrinomis tam, kad kiekviena mūsų kolekcija atrodytų nepriekaištingai.

Šiuo metu skyriuje dirba 80 kūrybingų talentų iš įvairių sričių  –  dizainerių (Creators), stilistų (Stylists) ir projektų vadovų (Project Managers).

Vizualinės informacijos kūrėjų skyrių (Visual Department) sudaro penkios skirtingų specializacijų komandos. Visos jos bendradarbiauja tam, kad pasiektų geriausių rezultatų!

  • Pateikimo ir stilistikos komanda (Presentation & Styling Team) - glaudžiai dirba su Pirkimų biuru (Buying Office) tam, kad optimizuotų gaminių pristatymą bei stilistiką. Ši komanda nustato pasaulines mūsų vizualinės prezentacijos gaires ir dirba tiek su šiandieninėmis kolekcijomis, tiek su tuo, ką pristatysime ateityje.
  • Vitrinų dizaino komanda (Window Design Team) - Ši komanda yra atsakinga už mūsų kampanijų tęstinumą parduotuvėse, įskaitant ir vitrinų dizaino schemas.
  • Gamybos komanda (Production Team) - Ji rūpinasi aukščiausios kokybės medžiagomis ir produktais geriausiomis kainomis mūsų vizualiniams sprendimams įgyvendinti. Ši komanda siekia rasti inovatyvių, tvarių ir komerciškai sėkmingų sprendimų, kurie padidintų pardavimus ir pagerintų prekės ženklo įvaizdį.
  • Planavimo ir informacijos komanda (Planning & Information Team) - Pagrindinės šios komandos užduotys apima komercinį planavimą, mūsų kampanijų vystymą, pirkėjo patirties gerinimą ir įkvepiančios informacijos kūrimą šalių bei parduotuvių komandoms.
  • Šalių paramos ir talentų komanda (Country support & Talent Team) - Ji keliauja aplink pasaulį tam, kad padėtų šalių komandoms įgyvendinti vizualinius sprendimus bei dalijasi gerąja praktika.

Paprastai tariant, Vizualinės informacijos kūrėjų skyrius (Visual Department) kuria puikią pirkėjo patirtį pristatydamas mūsų kampanijas ir kolekcijas patraukliausiu būdu!