Ieškoti karjeros galimybių

Finansai ir apskaita

Pasaulinis finansų ir apskaitos skyrius yra centrinė mūsų verslo dalis. Esame atsakingi už viską: pradedant sąskaitų apmokėjimu, baigiant grynųjų pinigų srautų užtikrinimu. Taip pat esame atsakingi už daugelį su įmonės plėtra susijusių apskaitos klausimų.

Mūsų skyriuje yra daugybė skirtingų pareigų, kurios visos pasižymi labai didele atsakomybe. Kai kurie atlieka strateginio perkėlimo kainodaros sprendimus, kai kurie rūpinasi plėtra į naujas šalis,  o kai kurie tvarko sąskaitas. Esame ambicingų buhalterių, apskaitos valdytojų, administratorių bei atlyginimų administratorių komanda, kuri myli verslą. Mūsų komanda yra susijusi su kiekvienu žingsneliu į H&M sėkmę – nuo smulkiausių apskaitos klausimų iki tarptautinių PVM iššūkių.

Kitaip tariant, finansų ir apskaitos skyrius užtikrina, kad H&M turėtų pakankamai finansinių žinių bei lėšų tolesniam sėkmingam augimui ir mados kūrimui.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.