Ieškoti karjeros galimybių

Komunikacija ir spauda

Komunikacijos ir spaudos skyriuje nuolat susiduriame su iššūkiais. Dirbame visame pasaulyje, daugiausia žiniasklaidos, mados viešųjų ryšių, vidinės komunikacijos bei ryšių su akcininkais srityse. Bendradarbiaujame su visais centrinio biuro skyriais bei vietiniais komunikacijos ekspertais.

Skirtingos komandos skyriuje siekia užtikrinti, kad mūsų vidinė ir išorinė komunikacija būtų aiški, aktuali bei nuosekli. Mes planuojame, koordinuojame bei padedame įmonei įvairiais komunikacijos klausimais:

  • Vidinė komunikacija – koncentruojasi  ties vidine verslo komunikacija, informavimu bei įkvėpimo skatinimu.
  • Ryšiai su žiniasklaida – visą parą teikia informaciją pasaulio žiniasklaidai.
  • Mados viešieji ryšiai (PR) – kuria tarptautines viešųjų ryšių akcijas bei mūsų stiliaus ir mados žinomumo strategijas.
  • Ryšiai su investuotojais – užtikrina, kad finansinė informacija būtų aiškiai komunikuojama įvairiomis vidinėmis ataskaitomis.

Kitaip tariant, Komunikacijos ir spaudos skyrius yra H&M balsas, kuris informuoja, įkvėpia ir bendrauja tiek su mūsų darbuotojais, tiek su išoriniu pasauliu.

Norėdami, kad jūsų apsilankymas H&M svetainėje būtų kuo malonesnis, naudojamės slapukais. Jei ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, manysime, kad tam neprieštaraujate. Sužinoti daugiau apie slapukus.